28.04.2020 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

Спочатку ринок, тепер – торговельні заклади. У Дрогобичі поступово запускають торгівлю

Спочатку ринок, тепер – торговельні заклади. У Дрогобичі поступово запускають торгівлю

Будівельним магазинам, книгарням, магазинам, які спеціалізуються на продажі вікон, дверей та здійснюють інші види торгівлі  у Дрогобичі дозволено відновити роботу. Таку інформацію оприлюднив офіційний ресурс ДМР. Відповідне рішення затвердили комісія ТЕБ та НС.
   
Однак працювати заклади торгівлі можуть лише за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів та виконання правил торгівлі під час карантину: масковий режим, дезінфектори, рукавички.

Як пояснюють чиновники -  у Дрогобичі дозволено відновити роботу і тих  магазинів та крамниць, в яких не відбувається масового контакту безпосередньо між громадянами.
   
За словами начальника відділу економіки ДМР Тараса Бачинського, торгову діяльність підприємці можуть відновити лише після обов`язкового подання декларативної заяви про початок роботи свого закладу, зразок заяви опубліковано на сайті ДМР. 

Кожну заяву, за словами посадовця, розглядатиме комісія ТЕБ та НС, враховуючи індивідуальні особливості роботи закладу. Подати декларативну потрібно у відділ економіки ДМР: площа Ринок, 1, каб. №216, тел. (03244) 2-25-45. 

Додамо, з 27 квітня у Дрогобичі запрацював продуктовий ринок. Щоправда, свою діяльність на ньому розгорнули не всі підприємці. Тож скупчень покупців на базарі наразі не спостерігається. При вході у ринок безконтактно вимірюють температуру тіла та стоять дезінфектори.


Социальные комментарии Cackle