09.04.2020 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

Працівники виконкому Дрогобицької міськради йдуть на тиждень у безоплатні відпустки, щоб зекономити бюджетні кошти

Працівники виконкому Дрогобицької міськради йдуть на тиждень у безоплатні відпустки, щоб зекономити бюджетні кошти

Через погіршення фінансової ситуації, спричиненої запровадженням карантину та з метою економії бюджетних коштів працівники виконавчого комітету Дрогобицької міської ради йдуть у відпустку без збереження заробітної плати. У таку ж відпустку піде й керівництво міста.

Таку інформацію оприлюднили на офіційному сайті Дрогобицької міської ради.

- Ситуація, яка склалася, вимагає обмеження фінансових видатків. Запровадження карантину негативно відбилося на фінансовій діяльності не лише комунальних підприємств міста, а й виконавчого комітету міської ради. Ми розглянули можливість тижневої безоплатної відпустки для службовців міськради. Працівники з розумінням поставились до ситуації та погодились на тижневу безоплатну відпуску, на яку виходитимуть почергово. Однак, незважаючи на офіційну відпустку, службовці виконуватимуть свої функції дистанційно, прокоментував ситуацію заступник міського голови Дрогобича Володимир Коцюба.

Додамо, раніше зі своїх зарплат службовці міськради Дрогобича зібрали понад 500 тис гривень на закупівлю медичного обладнання для Стебницької міської лікарні, куди у випадку спалаху коронавірусу на Дрогобиччині госпіталізуватимуть інфікованих хворих.

Що стосується Трускавця – то жодної інформації на офіційному сайті про те, чи перебувають службовці у відпустках і як працює міськрада - традиційно немає.

Відомо лише, що трускавецький мер Андрій Кульчинський видав розпорядження, яким на період карантину скасовуються: преміювання міського голови, заступників міського голови, секретаря ради та керуючої справами, виплати службовцям матеріальних допомог на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань, зменшуються видатки необов’язкового характеру, пов’язані із стимулюванням працівників мерії, не встановлюватимуться доплати за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників.

Як відомо, зарплати керівництва трускавецької мерії суттєво відрізняються від решти працівників. Так, зарплата міського голови складає 27 тис грн, у заступників, секретаря ради та керуючої справами - по 22 тис грн, у керівників відділів близько 12 тис грн, у спеціалістів – 7-8 тис гривень. 

Нагадаємо, що з бюджету Трускавця на утримання органів управління цього року було заплановано 31,4 млн грн, з яких на заробітну плату трускавецьких посадовців - 28,5 млн гривень.

Вікторія УТРИН

 

 

Социальные комментарии Cackle