23.04.2020 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

Наступного тижня у Дрогобичі відкриють продуктовий ринок

Наступного  тижня у Дрогобичі відкриють продуктовий ринок

Сьогодні, 23 квітня, комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення про відновлення роботи частини центрального продуктового ринку у Дрогобичі, а також м’ясного павільйону на площі Малий ринок.

Про це повідомила  пресслужба Дрогобицької міської ради.

Адміністрація ринку зобов’язана виконати всі епідеміологічні норми перебування покупців на території ринку, а також ці норми мають бути дотримані з боку самих підприємців.

Основна умова роботи ринку – відсутність стихійної торгівлі на прилеглих до ринку територіях. За дотриманням цієї вимоги стежитиме адміністрація ринку.
Начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба наголосив на важливості вимірювання температури особам, які бажають здійснити купівлю продуктів на ринку. 
Стежитиме за дотриманням карантинних норм поліція та муніципальна варта. Впродовж вихідних заплановано проведення дезінфекції території ринку, який відновить діяльність у понеділок, 27 квітня.

Що стосується курортного Трускавця, то члени комісії з ТЕБ та НС ще не розг-лядали питання про відкриття продуктового ринку в оздоровниці. За інформаці-єю джерел з міської ради – не виключено, що базар у Трускавці запрацює не швидше ніж з 11 травня, після завершення карантину в Україні.

Социальные комментарии Cackle