29.11.2019 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

Міський голова Дрогобича назвав розподіл автомобілів «швидкої» на Львівщині несправедливим

Міський голова Дрогобича назвав розподіл автомобілів «швидкої» на Львівщині несправедливим

Інформацію у Фейсбук директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірини Микичак про те, що сотня нових автомобілів для сімейних лікарів поїде в сільські амбулаторії області, дрогобицький мер Тарас Кучма прокоментував наступним чином:

- І для кого??? Знову все тим хто не працює? Розподіл повинен бути хто працює той і має , а у нас все навпаки хто працює над тими просто знущаються і насміхаються. Над Дрогобичем знущаються чотири роки коли ми робимо роботу, а гроші розподіляють іншим. А ті інші іще і премії отримують . Поки не працює реформа на вторинці ,чому область не регулює справедливо ці питання. З квітня побачимо , що буде з районними лікарнями , але нам до квітня треба дожити у прямому розумінні цього слова.!!!

Нагадаємо, що Дрогобич активно працює над покращанням матеріально-технічної бази лікарень, залучаючи урядові кошти та додаткове фінансування від участі від обласному конкурсі місцевих ініціатив.

Впродовж останніх трьох років було  реалізовано 17 проєктів на понад 5 млн грн: проведено ремонти у медзакладах Дрогобича, Стебника, закуплено сучасне обладнання, що збільшило шанси пацієнтів на отримання кваліфікованої медичної допомоги.

Окрім цього  Дрогобицька міська лікарня №1 увійшла до переліку дев’яти лікарень інтенсивного лікування, які визначені на Львівщині. У липні цього року тут запрацювало відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії. Його гордістю є надсучасний ангіограф. Завдяки цьому апарату дрогобицькі медики можуть надавати вчасну медичну допомогу при інфаркті, обстежувати судини, проводити операції зі стентування.

Облаштування цього відділення обійшлося у 26,5 млн гривень: 23 млн грн виділив уряд, 3,5 млн грн – кошти місцевого бюджету Дрогобича.

Ольга КУЦ


Социальные комментарии Cackle