07.05.2019 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

На Дрогобиччині закликають допомогти з наповненням першого музею комп'ютерної техніки в регіоні

На Дрогобиччині закликають допомогти з наповненням першого музею комп'ютерної техніки в регіоні

У сучасному світі технічний прогрес набирає шалених обертів. Не кожна пересічна людина встигає стежити за випуском все нових і нових моделей гаджетів, радіо-, фото-, відеоапаратури, ігрових приставок та багато іншого.

Порівнявши можливості інформаційних технологій, які функціонують зараз і тих, які ще з десяток років тому вважались найсучаснішими, останні масштабно поступаються і у очах сучасних дітей впевнено переходять у клас раритетних винаходів.

Саме з метою зберегти та продемонструвати майбутнім поколінням раритетні експонати, що характеризують цілі епохи науково-технічного прогресу, у Дрогобичі відкриватимуть музей комп`ютерної техніки.

Ініціює створення музею прогресу техніки начальник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер.

До створення музею закликають долучатись усіх дрогобичан та жителів краю.

«Ми плануємо відкривати перший музей комп`ютерної техніки на Дрогобиччині. Зокрема, у планах зібрати всі можливі експонати, які формували історію розвитку технологій у світі. Кожен експонат міститиме підпис громадянина, який надав його музею», — зазначає посадовець.

Кожен бажаючий зможе долучитися до його наповнення, надавши музею експонат від себе.

Після збору спільно з громадськістю експонатів, як зазначає Станіслав Гайдер, обиратимуть приміщення, де можна розмістити музей, та його назву.

Під час вибору місця розміщення та назви музею консультуватимуться з громадськістю за допомогою електронного сервісу «Е-консультації», який функціонує на інтернет-порталі ДМР.

Для передачі експонату музею потрібно скористатись відповідною формою.

або надіславши листа на е-скриньку itadrohobych@gmail.com. Також можна звернутись за номером телефону (03244) 2-25-69.


Прес-служба ДМР

Социальные комментарии Cackle