20.11.2019 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

Дрогобицький ліцей № 4 єдиний на Львівщині, де пілотуватимуть програму соціального, емоційного й етичного навчання

Дрогобицький ліцей № 4 єдиний на Львівщині, де пілотуватимуть програму соціального, емоційного й етичного навчання

Загалом для пілотування відібрали 26 навчальних закладів із різних областей України, які вже у цьому начальному році готуватимуть дітей за новою програмою соціального, емоційного та етичного навчання — SEE Learning.

Про це повідомляє Galnet.

На сайті Міністерства освіти і науки учора, 19 листопада, опублікувано наказ, який офіційно затверджує програму експерименту, прогнозовані результати, а також способи підтримки пілотних закладів.

- М'які навички є невід'ємною складовою успішного навчання й обов'язковою компетентністю, якою має володіти випускник Нової української школи. Адже накопичувати знання з предметів сьогодні недостатньо, щоб реалізуватися свої вміння та стати успішним. Важливо також розуміти, що «м'які навички» є широким поняттям, яке передбачає вміння розв'язувати складні завдання, креативно і критично мислити, комунікувати і співпрацювати. Ми прагнемо, щоб такі навички пов'язували усі g предмети, які нині викладаються в українських школах.

Крім того, оскільки СЕЕН є гнучкою та інклюзивною програмою, ми хочемо наповнити її кращими українськими практиками з урахуванням національних особливостей, - зазначила Міністеока освіти і науки Ганна Новосад.

До слова, представники відібраних для пілотування закладів у жовтні пройшли перший тренінг з розробниками програми з Університету Еморі (США) та українськими експертами- консультантами. Автори програми очікують, що учасникам експерименту вдасться покращити академічну успішність, а також знизити рівень булінгу. Крім того, система СЕЕН має змінити загальну атмосферу в школах та ставлення учнів до вчителів, навчання, одне до одного та до самих себе.

Програму у школах тестуватимуть 5 років, вона розрахована на учнів 1-5 класів.

Социальные комментарии Cackle