29.03.2018 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

Дрогобицькі медики прийматимуть іногородніх тільки за деклараціями

Дрогобицькі медики прийматимуть іногородніх тільки за деклараціями

У Дрогобичі визначили умови, згідно з якими з 1 квітня надаватимуть медичні послуги іногороднім пацієнтам. Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької міської ради.

У понеділок, 26 березня, начальник відділу охорони здоров`я Дрогобицької міської ради Володимир Чуба підписав наказ, у якому визначено умови, згідно з якими з 1 квітня надаватимуть медичні послуги іногороднім пацієнтам.

За словами заступника міського голови Дрогобича Василя Качмара, загальні пункти наказу, передбачені до виконання, прописуватимуться у наказі МОЗу щодо підписання з 1 квітня декларації між лікарем та пацієнтом.

"Однак, ми виокремили окремі пункти задля того, щоб більше не повторилась ситуація з дефіцитом бюджету галузі охорони здоров’я міст Дрогобича і Стебника через відсутність міжбюджетних трансфертних розрахунків суміжних адмінтериторіальних одиниць за пролікованих іногородніх хворих у закладах охорони здоров’я міст Дрогобича і Стебника", — додав заступник міського голови.

Відтак, згідно з першим пунктом наказу, який вступає у Дрогобичі в дію з 1 квітня,

1. амбулаторний прийом іногородніх пацієнтів лікарями первинної медичної допомоги медзакладів Дрогобича проводитиметься лише після укладення з ними "Декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги";

2. проведення амбулаторного прийому вузькими спеціалістами лише за наявності скерування від лікарів первинної медичної допомоги КНП "Дрогобицька міська поліклініка" та КНП "Стебницька міська лікарня", у разі укладення з ними "Декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги";

3. госпіталізацію планових іногородніх пацієнтів проводити лише за наявності скерування на госпіталізацію від:

  • лікарів лікувального закладу за місцем проживання з печаткою даного лікувального закладу;
  • лікарів первинної медичної допомоги КНП "Дрогобицька міська поліклініка" та КНП "Стебницька міська лікарня", в разі укладення з ними "Декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги";

4. госпіталізацію ургентних хворих проводити лише по життєвих показах, в іншому разі – після проведеного обстеження, консультування та наданої медичної допомоги в умовах приймально-ургентного відділення, скеровувати пацієнта з лікувальними рекомендаціями на лікування у заклад охорони здоров’я за місцем проживання або у заклади третинного рівня надання медичної допомоги.

Социальные комментарии Cackle