18.11.2019 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

Дрогобичани, які постраждали через обвал будинку на вул. Грушевського, отримали щомісячну допомогу на проживання

Дрогобичани, які постраждали через обвал будинку на вул. Грушевського, отримали щомісячну допомогу на проживання

Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради у листопаді перерахувало 164,9 тис грн щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання городянам, які постраждали від обвалу будинку на вул. Грушевського, 1.Ця виплата здійснюється 48 особам за рахунок коштів місцевого бюджету, у компенсацію закладена й оплата за житлово-комунальні послуги.

Про це повідомила пресслужба Дрогобицької міської ради.

Виплата допомоги здійснюється через відділення поштового зв'язку або шляхом зарахування коштів на особовий рахунок одержувача у відділенні банку.

Грошова допомога особам, які постраждали, призначається на сім’ю та виплачується одному з членів відповідно до Закону України «Про Державний бюджету України на 2019 рік» у таких розмірах:

  • для осіб, які отримують пенсію, в тому числі по інвалідності, та інших осіб, які досягли пенсійного віку – 1564 гривні на одну особу (члена сім’ї);

  • для працездатних осіб – 2007 гривень;
  • для дітей до 6 років – 1699 гривень;

  • для дітей від 6 до 18 років – 2118 гривень.

 

Загальний розмір грошової допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї, але не може перевищувати 5000 гривень та меншою 2000 гривень. Загальний розмір грошової допомоги на сім’ю, до складу яких входять двоє і більше осіб з інвалідністю (дітей з інвалідністю), максимальним розміром не обмежується.

Для отримання детальної консультації дрогобичан просять звертатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою:

м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 6. Телефон для довідок: 22165.

Социальные комментарии Cackle