24.01.2020 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

Дрогобичанам, які постраждали від обвалу будинку на Грушевського, кошти на нове житло виплатять в лютому-березні

Дрогобичанам, які постраждали від обвалу будинку на Грушевського, кошти на нове житло виплатять в лютому-березні

Дрогобич очікує на 40 мільйонів 721 тисячу гривень з резервного фонду державного бюджету України для придбання нового житла мешканцям 59 квартир, які постраждали внаслідок обвалу будинку №101/1 на вулиці М. Грушевського, 

Про це інформує офіційний сайт дрогобицької міської ради.

У мерії запевняють - розраховують на суму по 16 тис грн за квадратний метр на придбання нових осель для дрогобичан. Як повідомив начальник відділу НС та ЦЗН Микола Летнянчин, 27 грудня 2019 року з фонду держави кошти в Дрогобич надійшли, однак через завершення казначейського року та роботи казначейської служби цього ж дня о 21:00 гроші  довелося повернути назад до держбюджету. Оскільки за декілька годин освоїти таку суму грошей було нереально.
 
Наразі, за словами начальника відділу  надзвичайних ситуацій пана  Летнянчина, їхня структура готує  пакет документів для повторного отримання державної компенсації постраждалим з будинку 101/1 на вул. М. Грушевського. «Орієнтовно надходження коштів очікуємо наприкінці лютого-початку березня цього року», – зазначив Микола Летнянчин.


Ірина Романова 

Социальные комментарии Cackle