20.01.2020 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

Дрогобич планує цьогоріч залучити з ДФРР більше 75 млн грн, Трускавець – відмовчується

Дрогобич планує цьогоріч залучити з ДФРР більше 75 млн грн, Трускавець – відмовчується

У Дрогобичі на участь у цьогорічному конкурсі проектів Державного фонду регіонального розвитку готують 6-ть масштабних проектів. У разі відбору на реалізацію цих проектів з держбюджету у 2020 році планують залучити 75, 66 млн гривень. Частка співфінансування міста становитиме 8, 48 млн гривень.

Про це інформували у КУ «Інститут міста Дрогобича», - повідомляє пресслужба Дрогобицької міськради

До числа цих проектів входять: реконструкція стадіону «Галичина», будівництво центру публічних послуг «Документ — Сервіс Дрогобич», будівництво сміттєсортувальної лінії та допоміжних споруд на вул. Гайдамацькій, реконструкція парку культури та відпочинку. Благоустрій існуючого озера, капітальний ремонт будівлі для створення культурно-мистецького комплексу на базі Дрогобицької дитячої художньої школи, капітальний ремонт культурно-освітнього центру імені Івана Франка на вул. І. Франка, 14.

Загальна вартість реалізації всіх проектів становить 104, 64 млн гривень.

Тим часом у Трускавці про підготовку до конкурсу наразі жодної інформації. Натомість трускавецький мер Андрій Кульчинський піариться на ремонті туалетів у садочках, реалізованих за кошти обласного бюджету.

Нагадаємо, що торік місто-курорт, як і в попередні, продемонструвало низькі результати у залученні фінансів з Фонду регіонального розвитку й від участі в обласному конкурсі мікропроектів.

Так Трускавець за підсумками конкурсу, які були оприлюднені у квітні, взагалі «пролетів» - усі подані проекти були відхилені. Однак, після призначення нового керівника Львівської облдержадміністрації, відбувся перерозподіл коштів ДФРР на місцях і Трускавцю вдалося компенсувати свій ганебний результат, отримавши у порівнянні з іншими містами незначну суму – 9 млн грн для реконструкцію даху і фасаду у НВК «СЗШ№2-гімназія». А Дрогобич минулого року отримав понад 33,5 млн грн з державного фонду для реалізації чотирьох проектів, які увійшли до переліку переможців!

Якими будуть цьогорічні досягнення Трускавця – з’ясуємо найближчим часом.

Ольга КУЦ

 

Социальные комментарии Cackle