20.08.2020 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

Дрогобич готується до церемонії вручення Міжнародної премії імені Івана Франка

Дрогобич готується до церемонії вручення Міжнародної премії імені Івана Франка

За тиждень у Дрогобичі відбудеться V урочиста церемонія вручення Міжнародної премії імені Івана Франка. У нараді щодо підготовки дійства учора взяв участь голова Львівської ОДА Максим Козицький, який завітав у місто Котермака. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

4 серпня між Львівською ОДА та Міжнародним Фондом І.Франка було підписано Меморандум про співпрацю та партнерство, спрямовані на популяризацію національного генія Івана Франка.

Цьогоріч у зв’язку з карантином дійство буде відбуватися просто неба, а оголошення лауреата Міжнародної премії ім. Івана Франка відбудеться безпосередньо у день церемонії – 27 серпня.

- Важливо, що є співпраця громадянського суспільства з державною владою. Тому ми докладемо всіх зусиль, щоб пропагувати Івана Франка і його батьківщину в Україні та за її межами. Особисто для мене – величезна честь бути на такій події. Я обов’язково 27 серпня буду у Дрогобичі та Нагуєвичах, – підбив підсумки Максим Козицький.

Під час наради обговорили також підготовку до відзначення 165-ї річниці з дня народження Івана Франка, яку відзначатимуть наступного року. Максим Козицький також оглянув приміщення Народного дому, яке за останні п’ять років вдалося суттєво відремонтувати у Дрогобичі, побував у Франковій світлиці.


Фото: ДМР

Социальные комментарии Cackle