28.09.2020 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

Доступна медицина – можлива: у Дрогобичі відкрили інсультний центр

Доступна медицина – можлива: у Дрогобичі відкрили інсультний центр

На базі дрогобицької міської лікарні №1 створили інсультний центр. Реалізація проєкту відбулася в межах співробітництва територіальних громад Дрогобича, Борислава, Дережицької, Нагуєвицької та Унятицької сільських рад.

Офіційне відкриття центру відбулося у п’ятницю, 25 вересня, -  інформує пресслужба Дрогобицької міськради.

Участь у відкритті взяли: Ірина Шурпяк, заступниця директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА, Тетяна Негрич, доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології Львівського медуніверситету, керівник Стрийської центральної районної лікарні Олексій Ігнатов, депутат Львівської обласної ради Андрій Ковч.

В обласному департаменті охорони здоров’я зазначають – це перший інсультний центр, який розташований у районі, а не у обласному місті.
Медичний колектив та гостей привітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма, який відзначив, що реалізація проєкту стала можлива не лише завдяки співробітництву територіальних громад, а й політичній волі депутатів міста, району, області, обласного керівництва.
- За останні роки нам вдалося зробити суттєвий прорив у розвитку галузі охорони здоров’я Дрогобича та Стебника. Ключові проекти – ангіографія, онкопревенція, а тепер й інсультний центр. Попереду ще чимало проєктів. А загалом – це чудовий плацдарм для майбутньої ОТГ. Ми довели, що доступна медицина можлива, – зазначив Тарас Кучма.

Володимир Чуба, начальник відділу охорони здоров’я ДМР, також висловив слова вдячності обласному керівництву, керівництву лікарні, команді «Інституту міста Дрогобича» та фахівцям свого відділу за те, що долучилися до створення інсультного центру.

Зазначимо, що загальний бюджет проєкту – 2, 02 грн, з обласного бюджету – 991, 7 гривень, з міського бюджету Дрогобича – 848, 6 грн, з міського бюджету Борислава – 91, 8 грн, по 3 тис грн виділили з бюджетів сільських рад Дережич, Нагуєвич та Унятич, 82, 8 грн з Дрогобицької районної ради.
11-28-40-IMG_8536.jpg
11-28-57-IMG_8562.jpg

11-32-35-IMG_8419.jpg
11-32-29-IMG_8418.jpg
Социальные комментарии Cackle