15.01.2020 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

Благодійний фонд «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ розпочинає збір пожертв на будівництво хоспісу

Благодійний фонд «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ розпочинає збір пожертв на будівництво хоспісу

Благодійний фонд « Карітас» має на меті реалізувати потужний проєкт: спорудити на Дрогобиччині хоспіс - «Дім імені Владики Юліяна». 

Його двері будуть відчинені для безхатьків та самотніх людей, тих, які долею випадку залишилися просто неба без даху над головою та без підтримки рідних. Як повідомила pr-менеджер «Карітасу» Уляна Яжик: хоспіс постане на території центру «Наша хата», що успішно функціонує та розташований у селі Рихтичі. Там сьогодні свій прихисток знайшли люди, які опинилися на вулиці, однак хочуть змінити своє життя, тож вчаться жити заново: позбулися шкідливих звичок, ведуть господарство та допомагають один одному. На території ж майбутнього хоспісу у «Карітасі» планують розгорнути і медпункт, щоб надавати медичну допомогу своїм підопічним. 

Проєкт новобудови дороговартісний, тож у «Карітасі» закликають небайдужих долучитися до його втілення. Свою пожертву можна скласти, придбавши паперові «цеглинки» у 100, 200, 500 чи 1000 грн. Зібрані кошти будуть скеровані на будівництво хоспісу.

До десяти жертводавців в Йорданському часі завітає владика Григорій Комар, аби скласти подяку та поблагословити помешкання,. Хто зацікавлений у такій благочинній акції може телефонувати за номером +38 (098) 625 83 73 (бр. Богдан), - інформують у «Карітасі».

Пожертви можна скласти різними способами:

  1. За допомогою опції liqpay за посиланням в коментарях вказати «Подячні відвідини».

  2. На розрахунковий рахунок з позначкою «Подячні відвідини» UA50 325365 0000002600801160264     ЄДРПОУ 26268852, одержувач БФ Карітас СДЄ УГКЦ
  3. Принести в приміщення БФ «Карітас» у Дрогобичі на вул. Чорновола 4.


Наталя ЗЕЛЕНА

Социальные комментарии Cackle