23.10.2020 Джерела Трускавця Розмір шрифту: [+] [-]

Спростування

«Редакція газети «Джерела Трускавця» спростовує як таку що НЕ відповідає дійсності, порушує права, свободи, ганьбить честь, гідність, ділову репутацію ГРИЦАКА ЛЕВА ЯРОСЛАВОВИЧА,  інформацію, поширену відносно нього у номері газети за вересень-жовтень /25-02/2015 №15/572 у статті «Яке їхало, таке й здибало…» на сторінці 2 у абзацах «Надходження до міської казни у період керування екс-мера забезпечувалися завдяки тотальному розпродажу майна та землі трускавецької громади. Без відома Лева Грицака жоден клаптик не продавався й не надавався в оренду, бо він мав право візувати усі рішення, які виносились на сесії міськради. Як стверджують депутати тодішнього скликання – землі розпродувалися абияк, хаотично, інколи – значно нижче ринкових цін. Визначальним чинником у цьому процесі був зиск для власної кишені міського голови. На проведення земельних аукціонів Грицак наклав табу. Адже відкриті торги мерові були не вигідні – тоді ж усі виручені кошти надходили б у трускавецьку скарбницю, а як же «заслужений» відкат від вдячних покупців? Тобто відбувався банальний дерибан, через який місто недоотримало шалених коштів. Це – справжня епопея, яку не описати й на кількох газетних шпальтах. Наведемо лише найбільш показові приклади оборудок та підкилимних домовленостей колишнього очільника міста, які проливають світло на методи його «діяльності».

Так потужний резонанс мала історія з продажем земельної ділянки для санаторію «Карпати», де Лев Грицак був головним лікарем до періоду свого мерства, і де керує нині. Кажуть, що більшою частиною активів цієї оздоровниці володіє саме він, тому й «по-батьківськи» завжди опікувався своїм закладом. Депутати розповідають: у проекті рішення сесії навмисне неправильно була вказана площа прилеглої до санаторію ділянки - землевпорядники отримали вказівку у 10 разів її зменшити. Кому поставили не там, де треба і замість більш як 5 га землі було зазначено - 0, 55876 га. Ділянка дісталася «Карпатам» по 37,4 грн. за квадратний метр, що вдвічі дешевше за експертну грошову оцінку землі. Кома коштувала міському бюджету понад 2 млн. гривень!», автор Ольга Куц.

За поширення недостовірної інформації редакція газети «Джерела Трускавця» приносить Грицаку Леву Ярославовичу свої вибачення».

Социальные комментарии Cackle