28.12.2020 Джерела Трускавця Розмір шрифту: [+] [-]

Спростування

Спростування. В статті під назвою «Рейдерське захоплення землі у Трускавці. Місто втратило понад 5 мільйонів!», розміщеній на веб-сайті http://djerela.com.ua 29.10.2018 року, незаконно поширено недостовірну інформацію про міського голову міста Трускавця Андрія Кульчинського . Не відповідає дійсності інформація про те, що міський голова Андрій Кульчинський беле лсодних підстав виділив земельну ділянку новоствореній фірмі «Нові технології девелопмент». Рішення про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТзОВ «Нові технології девелопмент» по вул. Бандери, 31 було прийнято на засіданні сесії Трускавецької міської ради 26 вересня 2018 року. Рішення про відведення земельної ділянки у власність чи користування зазначеному Товариству не приймалося. Приносимо вибачення Кульчинському Андрію Богдановичу.

Спростування. В статті під назвою « Рейдерське захоплення землі у Трускавці. Місто втратило понад 5 мільйонів!», розміщеній на веб-сайті http://djerela.com.ua 29.10.2018 року, незаконно поширену недостовірну інформацію про депутатів Трускавецької міської ради Наконечного Юрія та Габшія Богдана. Не відповідає дійсності інформація про те, що перед засіданням сесії Трускавецької міської ради, що мала місце 26 вересня 2018 року, Юрій Наконечний та його однопартієць Богдан Габшій обходив всіх депутатів просячи проголосувати за «їхнє питання», що стосується земельної ділянки по вул. С, Бандери, 31 в м. Трускавці. Не відповідає дійсності також те, що Наконечний Юрій та Габшій Богдан отримали ділянку землі по вул. С. Бандери, 31 в м. Трускавці». Приносимо свої вибачення Наконечному Юрію та Богдану Габшію! 

Спростування. В статті під назвою «Розслідування «Джерел Трускавця» про рейдерство депутатів від «Свободи» виплинуло на рішення виконкому», розміщеній на веб-сайті http://djerela.com.ua 31 жовтня 2018 року, незаконно поширено недостовірну інформацію про депутатів Трускавецької міської ради Наконечного Юрія та Габшія Богдана. Не відповідає дійсності інформація про те, що депутати від ВО «Свобода» Богдан Габшій та Юрій Наконечний причетні до новоствореної фірми «Нові технології девелопмент», яка приватизувала ділянку землі площею 0, 1900 га, оформивши право власності на неіснуючу будівлю. Приносимо свої вибачення Наконечному Юрію та Богдану Габшію! 

Спростування. В статті під назвою «Будинок-невидимка, або як на порожнє місце оформити право власності», розміщеній на веб-сайті http://djerela.com.ua 3 листопада 2018 року, незаконно поширену недостовірну інформацію про депутата Трускавецької міської ради Наконечного Юрія. Не відповідає дійсності інформація про те, що депутат Трускавецької міської ради Наконечний Юрій був ініціатором нахабного рейдерства, у результаті якого у фірми ТОВ «Нові технології девелопмент» з’явилася підстава дляя поза конкурсного отримання земельної ділянки. Приносимо свої вибачення Наконечному Юрію!

Социальные комментарии Cackle