04.04.2018 Борислав Розмір шрифту: [+] [-]

Влада Борислава б’є на сполох – у місті закривають найбільше підприємство

Влада Борислава б’є на сполох – у місті закривають найбільше підприємство
На черговому засіданні наглядової ради ПАТ «Укрнафта» прийнято рішення, за яким передбачається передача та переведення до нової структурної одиниці «Управління нафтопромислового сервісу» всіх об’єктів та персоналу центральних баз виробничого обслуговування та бригад з контролю за свердловинами. Відповідно, це рішення стосується і Бориславської центрального бази виробничого обслуговування.

Про це повідовляє ZIK з посиланням на Бориславську міську раду.

БЦБВО є одним із найбільших бориславських працедавців та одним із бюджетоутворюючих підприємств Борислава. Вона щорічно приносить до бюджету міста близько 6 млн грн через сплату податків.

Міський голова Борислава Ігор Яворський у терміновому порядку звертається з відповідними заявами до керівництва ПАТ «Укрнафта», керівництва області, народного депутата України Богдана Матківського, першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва про недопущення закриття БЦБВО.

Дане питання в обов’язковому порядку буде розглядатися на засіданні чергової сесії Бориславської міської ради 19 квітня, де будуть прийняті відповідні звернення.

Бориславська ЦБВО займається здійсненням якісного і своєчасного ремонту бурового і нафтопромислового обладнання, спеціальної техніки, тракторів та двигунів до них, виготовленням нестандартного обладнання, запасних частин та інструменту для структурних одиниць ПАТ «Укрнафта» та інших замовників. 
Социальные комментарии Cackle