21.06.2018 Борислав Розмір шрифту: [+] [-]

«Укрнафта» призупиняє ліквідацію найбільшого підприємства в Бориславі

«Укрнафта» призупиняє ліквідацію найбільшого підприємства в Бориславі
Керівництво ПАТ «Укрнафта» обіцяло тимчасово призупинити виконання рішення наглядової ради щодо ліквідації БЦБВО, детальніше вивчити питання сплати податків у місті Бориславі.

Таких домовленостей досягнуто під час чергового зустрічі влади міста Борислава з  з найвищим керівництвом НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Укрнафта». Про це  повідомили у Бориславській міській раді, пише ZIK.

На зустрічі були присутніі керівник НАК «Нафтогаз України», голова наглядової ради ПАТ «Укрнафта» Андрій Коболєв, голова правління ПАТ «Укрнафта» Марк Роллінс та його заступник Маврикій Калугін, юридичні, технологічні та кадрові служби цих підприємств.

Бориславську міську раду представляли заступник міського голови Світлана Солоненко та депутат БМР Любов Голубіцька. На зустрічі також був присутній народний депутат України Олег Березюк. Під час зустрічі обговорювалось питання існуючих екологічних проблем Борислава та сплата податків до бюджету  міста.

Багаторічний видобуток нафти на території міста завдав непоправної шкоди екологічній ситуації. Територія Борислава загазована, забруднена продуктами нафтовидобутку , постійний насичений рух важкої техніки ПАТ «Укрнафта» суттєво впливає на стан дорожнього покриття, відновлення якого потребує значних фінансових ресурсів.

«Функції, права та обов’язки структурних підрозділів підприємства визначаються положеннями про них, які затверджуються в порядку, встановленому статусом підприємства або іншими установчими документами. Тобто, або наділивши ці підрозділи повноваженнями сплачувати самостійно ПДФО, або уповноваживши інші сплачувати за них, до місцевого бюджету за їх місцезнаходженням, – виключно ваша прерогатива», - наголосила на зустрічі Світлана Солоненко, звертаючись до керівництва «Укрнафти».

Нагадаємо, що наглядова рада ПАТ «Укрнафта» прийняла рішення щодо ліквідації Бориславської Центральної бази виробничого обслуговування, що викликало значний суспільний резонанс в місті, адже орієнтовні втрати податку на доходи фізичних осіб при консолідації ЦБВО в рік становитимуть 5,4 млн грн.
Социальные комментарии Cackle