07.09.2020 Борислав Розмір шрифту: [+] [-]

У міському парку Борислава спорудять кіотеатр просто неба й мотузкові траси для дітей та дорослих

У міському парку Борислава спорудять кіотеатр просто неба й мотузкові траси для дітей та дорослих

Проєкт з облаштування мотузкового парку та кінотеатру під відкритим небом у Бориславі став переможцем конкурсу «Всеукраїнський громадський бюджет Львівської області». Проєкт, який має на меті сприяти розвитку сімейного, рекреаційного та спортивного туризму у місті та області, набрав 31,46% голосів, - інформує пресслужба ЛОДА. На його реалізацію виділять 1 мільйон гривень. 

-Бориславський парк площею 12,7096 га є єдиним природним ландшафтом в центрі курортно-туристичної агломерації Дрогобич-Трускавець-Східниця для розвитку сімейного та спортивного туризму. Незадіяна значна площа парку, необхідної висоти та форми дерева є ідеальними умовами для створення мотузкового парку, а рівнинна територія та велика поляна - для організації кінотеатру під відкритим небом, - йдеться в описі проекту-переможця. 

Як розповів керівник департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда, на у конкурсі зареєстрували 21 проєкт, 17 з яких отримали можливість взяти участь у електронному голосуванні. Найбільше проєктів учасники подали у напрямку «Туристична привабливість», третина проєктів – «Конкурентоспроможна економіка» 

Переможця конкурсу обирали мешканці Львівської області шляхом електронного голосування. Жителі регіону мали можливість проголосувати на онлайн-платформі Конкурсу або ж у мережі Центрів надання адміністративних послуг.

за обрані проекти свої голоси віддали понад 10 тисяч мешканців області. Обов’язковими умовами участі було досягнення 16-ти річного віку та зареєстроване місце проживання на Львівщині. Відтак, кожен охочий зміг проголосувати за проєкт, який на його думку буде найкориснішими для Львівщини.


Социальные комментарии Cackle