11.11.2016 Борислав Розмір шрифту: [+] [-]

У Бориславі в школах дітям показують хижих тварин, нехтуючи правилами безпеки

У школах Борислава гастролює так званий «Театр екзотичних тварин», порушуючи елементарні санітарні норми та заходи безпеки.

Про це повідомили батьки дітей, в школах яких гастролював «Театр екзотичних тварин».

Теплолюбивих хижих екзотичних тварин привезли просто в клітчатих сумках. Майже метрового крокодила випустили серед дітей. Паща в нього була заклкєна скотчем. Реакція тварини могла бути непередбачува.

Дітям дозволи гладити диких тварин, що категорично заборонено в цивілізованих зоопарках.

Такі собі вистави проходять в непристосваному приміщенні, у більшості випадках – у шкільному спортивному залі.

За те, що дітей наражають на небезпеку, батьки мають заплатити 30 грн.

Крім того, що були порушені елементарні заходи безпеки та санітарні норми, був зірваний навчальний процес у школах. Так звані вистави проходили під час уроків з 12 до 14 години.

Такі вистави вже відбулися в чотирьох школах міста.

Як зазначила в коментарі начальник відділу освіти Бориславської міської ради Елла Качмарчик, такі заходи проводяться з дозволу відділу освіти. Але вона обмовилася, що офіційного дозволу надано не було. Окрім того, був лист від департаменту відділу освіти у сприянні проведення таких заходів в школах та погоджено їх проведення з керівниками шкіл у позаурочний час.

На запитання журналіста, чи були порушені заходи безпеки поводження з дикими тваринами, вона зазначила, що діти перебували під наглядом дорослих.

А про те, що вистави проходили під час уроків, Елла Качмарик наголосила, що, можливо, це була виховна година, яка триває близько години.

Назад Джерело: ZIK
Социальные комментарии Cackle