24.04.2017 Борислав Розмір шрифту: [+] [-]

У Бориславі презентували проект «Галицька Каліфорнія», який співфінансував ЄС

У Бориславі презентували проект «Галицька Каліфорнія», який співфінансував ЄС

У Бориславі презентували проект «Галицька Каліфорнія», що реалізувався в рамках програми CHOICE і співфінансувався Євросоюзом.

Презентували проект у залі засідань Бориславської міської ради представники Українського товариства охорони пам’яток історії та культури м. Борислава.

Координатор проекту Альбертина Бучинська представила результати проекту, серед яких – путівник та карта по історико-культурним пам’яткам Борислава і Східниці. Також Товариством вперше для регіону розроблено 5 тематичних екскурсійних маршрути – історико-краєзнавчий, промислово-інженерний, літературно-мистецький, сакральний та релігійно-паломницький, які також винесені в презентованих друкованих матеріалах.

Науковий експерт проекту Олег Микулич, представив розроблені в рамках виконання проекту рекомендації щодо надання об’єктам Борислава та Східниці статусу пам’яток. Рекомендований список включає 10 об’єктів для присвоєння їм статусу пам’яток державного значення, 2 – місцевого значення. А також всесвітньовідому свердловину «Ойл-сіті», яка зараз є пам’яткою державного значення, рекомендувати до списку охоронних об’єктів історико-культурної спадщини ООН в Україні.

Голова Товариства та науковий експерт проекту Роман Тарнавський, презентував рекомендації до стратегії розвитку культурної та екскурсійно-туристичної діяльності регіону, – повідомили у Бориславській міській раді 

Социальные комментарии Cackle