08.06.2018 Борислав Розмір шрифту: [+] [-]

У Бориславі на двох вулицях покладуть бетонну бруківку

У Бориславі на двох вулицях покладуть бетонну бруківку
У Бориславі на вул. В. Великого та вул. С. Коваліва, які потребують повноцінного капітального ремонту, для вибору покриття було проведено експертний аналіз цієї ділянки дороги і прийнято рішення використати метод укладання бетонною дорожньою бруківкою.

Про це пише ZІK з посиланням на Бориславську міську раду.

Ключова перевага укладання бруківки – гарантійний термін експлуатації автодороги з якісної бруківки – 20-25 років. Гарантійний термін експлуатації самої ж бруківки, як матеріалу – 50 років.

Є ще ряд переваг застосування такого методу. Серед них: можливість демонтажу при проведені підземних або ремонтних робіт; хімічна стійкість – відсутність реакції на вплив солей після обробки полотна в зимовий період; міцність і водопроникність – на відміну від асфальту вода не накопичується на поверхні бруківки, а просочується між плитками

Станом на сьогоднішні розроблено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт на вулиці В. Великого та на вул. Коваліва і отримано позитивний висновок експертизи. Документи очікують на затвердження в інспекції Держбудконтролю для отримання дозволу на початок ремонтних робіт.

Ремонт дороги методом укладання бруківки місту обійдеться майже на 23% дешевше, аніж капітальний ремонт з асфальтуванням, розповіли у міськраді. 
Назад Джерело: ZIK
Социальные комментарии Cackle