31.12.2019 Борислав Розмір шрифту: [+] [-]

Переходять на нові частоти – у Бориславі стартує FM-радіо

Переходять на нові  частоти  – у Бориславі стартує FM-радіо

В останній день старого 2019 року в місті Нафтовиків бере старт нове мовлення - частота 100.2 FM! Про це повідомили на своїй сторінці працівники КП «Радіоредакція «Слово», програми якого донедавна виходили на так званому проводовому радіо. Однак, зважаючи на те, що приймачі проводового радіо відходять в минуле та завдають клопоту із ремонтом старих мереж, редакція «Слово» вирішили іти в ногу з часом і перейти на FM-діапазон.

У квітні цього року КП “Радіоредакція “Слово” отримала ліцензію на мовлення на FM-частоті, ставши одним із переможців конкурсу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Згідно з умовами ліцензії, редакція повинна була за 12 місяців встановити відповідне обладнання і розпочати роботу на FM. Тож підготовка та робота закипіли. Понад 400 тис грн Бориславська міська рада виділила на закупівлю нового обладнання та потужних комп’ютерів для редакції. Там кажуть - відтепер їхні програми слухачі зможуть почути на будь-якому ФМ-приймачі і це перевага нового радіо: вдома, в автомобілі, на смартфоні. Покриття радіо - Борислав, Східниця, Трускавець, Дрогобич та в межах цілого Дрогобицького та Сколівського районів. Як прокоментував подію у Фейсбук міський голова Борислава Ігор Яворський: для нафтового міста нове мовлення – це нові можливості.

- Перехід на ФМ-мовлення було важливим завданням, яке ми поставили собі до виконання. Ми знаємо, що передачі нашого Радіо «Слово» є потрібними та улюбленими, особливо для старших мешканців. Нажаль, постійні проблеми з обладнанням та мережами, які належать “Укртелекому”, не дозволяли проводити якісну трансляцію. Відтак, було вирішено вживати конкретні кроки – отримати власну частоту, закупити необхідне обладнання та ввести його в дію, - наголошує пан Яворський.

Перші пробні програми на новій частоті редакція провела 31 грудня 2019 року. Там запевняють до 4 січня мають протестувати нове обладнання, відтак розпочинають працювати над наповненням ефірного мовлення та розширюватимуть колектив редакції. Трансляція мовлення проходитиме цілодобово.

 

Ірина Романова


Социальные комментарии Cackle