06.12.2017 Борислав Розмір шрифту: [+] [-]

Миколай чекає в гості! В Бориславі відкрили Резиденцію Святого Чудотворця (+фото)

Миколай чекає в гості! В Бориславі відкрили Резиденцію Святого Чудотворця (+фото)

Диво поруч! У Бориславі зафункціонувала Резиденція Святого Миколая. На два тижні Святий Чудотворець осів та чекає до себе в гостів у затишній дерев’яній резиденції ресторану «Шахтарочка», що у місті Нафтовиків. Ейфорія свята, чудес та віри у добро чекає на всіх, хто завітає до доброго Чудодійника. До зустрічі із малечею Миколай старанно готується – зібрав листи від діток та ретельно їх читає. Кожна добра справа викликає у Святого щиру  посмішку, кожен непослух – віру в те, що малеча шкодує за своїм недобрим вчинком та готова виправитися у наступному році. А ще традиційно у Чудотворця для  діток є приготовлені гарні та смачні гостинці, їх отримують з рук доброго дідуся усі маленькі гості.

Як розповідає організатор пані Ольга, ідея започаткувати у «Шахтарочці» у зимовий період  Резиденцію Святого Миколая виникла два роки тому.

- Коли ми спільно із чоловіком створювали наш заклад, який витриманий у дерев’яному, затишному стилі, мені згадались теплі спогади про дитинство: час різдвяних свят, див та віри у чудеса. Тож виникла ідея з настанням зими започаткувати у «Шахтарочці»  Резиденцію Святого Миколая. Її місія проста -  дарувати щирі усмішки та  приємні емоції  від спілкування із Миколаєм, як дорослим так і діткам, - зауважує пані Ольга.

IMG_9249.jpg

І справді зануритися у світ, де панує зимова казка та забути на мить про буденні клопоти,  можна та й слід, переступивши поріг Резиденції Святого: тут усе викликає щире захоплення та відчуття  свята -  атмосфера, неймовірні декорації та дух дива. На величезному дерев’яному столі доброго Чудотворця сотні листів від дітей із побажаннями омріяних дарунків. Та найтеплішим є спілкування: Миколай пригортає до себе кожну дитину, що до нього завітала,  сміливих – садить на коліна, розпитує про справи, успіхи та невдачі, дає настанови та радо фотографується із дітками та дорослими. Без дарунків не залишається і сам Миколай – малеча щедро демонструє Святому свої таланти – діти декламують вірші та співають пісні. За такі старання юні гості отримають винагороду – символічні дарунки. А ще можливість посидіти у казкових санях, якими Чудотворець спустився з неба.

IMG_9218.jpg

IMG_9261.jpg

IMG_9324.jpg

- Дітям надзвичайно приємно, коли Миколай називає їх по імені, хвалить за добрі справи та радо з ними бесідує. Після відвідин Резиденції як дорослі, такі і діти виходять у піднесеному настрої, переповнені приємними емоціями та вірою, що Миколай творить дива, - ділиться думками Ольга.

Резиденція Святого Миколая готова радо приймати гостей з 5 по 19 грудня, без вихідних. Не відмовте собі та своїм дітям подарувати зимову казку!

Більше деталей про роботу Резиденції Миколая за тел. 0977771643,  а також за адресою: м. Борислав, вул. Потік,5, ресторан «Шахтарочка».

Резиденція працює з 17.00 до 21.00 у будні, та з 14.00 до 21.00 у вихідні дні та 19 грудня. 


Наталя Зелена

IMG_9190.jpg

IMG_9257.jpg

IMG_9211.jpg

IMG_9196.jpg

IMG_9198.jpg

IMG_9209.jpg

IMG_9236.jpg

IMG_9219.jpg

IMG_9220.jpg

IMG_9214.jpg

IMG_9295.jpg

IMG_9207.jpg

IMG_9228.jpg

IMG_9245.jpg

IMG_9258.jpg

IMG_9275.jpg

IMG_9322.jpg

IMG_9311.jpg

фото Вадима Малишева

Социальные комментарии Cackle