21.08.2018 Борислав Розмір шрифту: [+] [-]

Міжнародну компанію залучать для аналізу екологічної ситуації у Бориславі

Міжнародну компанію залучать для аналізу екологічної ситуації у Бориславі
У Бориславській міській раді відбулась зустріч членів робочої групи, яка працює над вирішенням питання подолання наслідків довготривалого нафтовидобутку, з українськими представниками міжнародної корпорації «Lamor Ukraine», яка провадить свою діяльність в галузі реагування на розливи нафти для широкого сценарію кліматичних умов та здійснює впровадження екологічних рішень.

Про це повідомили у Бориславській міській раді,пише ZIK.

Зустріч відбулась за пропозицією ПАТ «Укрнафта» щодо залучення компанії «Lamor Ukraine» до аналізу екологічної ситуації в Бориславі та підготовки пропозицій для зменшення шкідливого впливу довготривалого нафтовидобутку на навколишнє середовище. 

Компанія ПАТ «Укрнафта» готова, в разі необхідності, надати власне часткове фінансування даного проекту, але головним інвестором мають стати міжнародні донори, щоб тим самим забезпечити незалежність дослідницького середовища. 

За підсумками обговорення міський голова дав доручення визначити вагомість документу про результати аналізу, адже, посилаючись на нього, місто планує звертатись в органи державної влади, європейські інституції, міжнародні донорські організації для допомоги в ліквідації наслідків забруднення навколишнього середовища м. Борислава. Також міський голова доручив сформувати технічне завдання та обговорити його на наступній спільній зустрічі.  
Социальные комментарии Cackle