29.07.2020 Борислав Розмір шрифту: [+] [-]

Служитиме довше - дорогу у Бориславі ремонтують за технологією, яку застосовують для злітних смуг аеропортів

Служитиме довше - дорогу у Бориславі ремонтують за технологією, яку застосовують для злітних смуг аеропортів

У Бориславі на вулиці Куліша на фінальній стадії ремонт дорожнього полотна магістралі, якою щоденно курсує міський транспорт. У рамках капітального ремонту проїзної частини цієї дороги шляхоремонтники розпочали прокладати другий шар асфальтобетонного покриття. Про це інформує прес-служба Бориславської міської ради.

Відповідно до плану робіт, попередньо на ділянці протяжністю 540 м було проведено фрезерування старого покриття, прочищено каналізацію, піднято люки та встановлено нові решітки на каналізаційних колодязях, здійснено планування основи автогрейдером та її відновлення щебенево-піщаною сумішшю.

Цього разу для збільшення терміну експлуатації нової дороги у Бориславі використали дещо іншу технологію укладання асфальтобетону, де між його двома шарами влаштовують ще один із георешітки.

- Вулицею Куліша щодня рухаються не лише легкові автомобілі, а й автобуси, які здійснюють пасажирські перевезення, – зауважив міський голова Ігор Яворський. – Щоб попередити можливе передчасне утворення тріщин на цій дорозі, було вирішено виконати армування асфальтобетонних шарів синтетичними матеріалами, так званими георешітками, які рівномірно розподілятимуть навантаження на дорожнє полотно. Таку ж технологію застосовують при облаштуванні злітних смуг аеропортів, тож дорога зможе прослужити значно довше, - переконує міський голова Борислава.

Як завершальний етап капітального ремонту буде нанесено відповідну дорожню розмітку та встановлено дорожні знаки.

б1.jpg

б3.jpg

Социальные комментарии Cackle