02.03.2020 Борислав Розмір шрифту: [+] [-]

Бориславчанин потрапив у сотню найкращих кухарів України

Бориславчанин потрапив у сотню найкращих кухарів України

Ігорю Попелю 60 років і він найстарший учасник II сезону шоу «МастерШеф.Професіонали»

Джерело: Galnet

Більшу частину життя чоловік займався одним видом бізнесу - керував продуктовими магазинами. А у вересні 2018 року відкрив у Бориславі ресторан, і вже за рік став шеф-кухарем. В інтерв'ю Оаіпеї Ігор Попель поділився секретами свого успіху.

- Я вкладав у себе гроші - їздив на кулінарні майстер-класи до Києва, потім вступив в Асоціацію шеф-кухарів, закінчив кулінарну академію. І через знайомих на мене вийшли кастинг- менеджери «МастерШеф.Професіонали» і запропонували взяти участь у шоу. Я вирішив спробувати,- ділиться з  пан Ігор.

Спершу чоловік пройшов кастинг у Львові.

- Я приготував складну страву за технологією су-від (прим.автора - коли продукти у вакуумній упаковці ставлять на водяну баню і готують при певній температурі визначений час). У мене було філе качки у вакуумній упаковці, яке після приготування я подавав з персиковим гелем і кизиловим соусом. Для презентації збирав квіти у себе на подвір'ї. Влітку я вирощую розмарин, чебрець, лаванду - те, чого немає у нас в регіоні і що не завжди купиш у львівських супермаркетах. І з цією стравою я потрапив у сотню найкращих кухарів України.

Наступним етапом було випробування у Києві, де потрібно було підтвердити своє вміння готувати.

-  Там готував страву, яку назвав «Яябика». Усі перепитували: «Як-як?». Це бичачі яйця. Я не знав, як відреагують на цю страву. Але судді сказали «Вау». Ектор (прим.автора - Ектор Хіменес-Браво - канадський і український шеф-кухар, постійний суддя проекту «МайстерШеф») говорив, що ніхто за 10 років не здогадався зробити таку легку страву.

1.jpg

Шоу триватиме близько 3 місяців. Переможець отримає грошову винагороду і безкоштовне навчання у найбільшій у світі школі готельного сервісу і кулінарії «Le Cordon Bleu».

Социальные комментарии Cackle