08.10.2020 Борислав Розмір шрифту: [+] [-]

Борислав серед лідерів розвитку Карпат

Борислав серед лідерів розвитку Карпат

У вівторок, 6 жовтня, у Трускавці відбувся Форум Карпатського Єврорегіону “Карпати-2030”. До участі були запрошені представники населених пунктів – членів Асоціації “Єврорегіон Карпати-Україна”, серед яких і Борислав.

В рамках Форуму було проведено нагородження в номінації “Лідер розвитку Карпат 2020”. Міського голову Борислава Ігоря Яворського номінували як  “Промоутера Карпат” та нагородили статуеткою і грамотою, - інформує пресслужба Бориславської міськради.

Приємно, що другий рік поспіль Борислав відзначають за активність у написанні й реалізації проєктів зі збереження історичної та культурної спадщини. Минулого року нагороду отримали з рук голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, цього разу – відзнаку вручав голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс. Тож хочу щиро потякувати усім, хто долучився своєю роботою до такого успішного результату і продовжує працювати у цьому ж напрямку на благо нашої громади, – зауважив Ігор Яворський.

Під час Форуму було презентовано й підсумки діяльності Асоціації за 2016-2020 роки та проведено дискусії для координації зусиль щодо формування перспектив і напрямків розвитку гірських територій до 2030 року.
Форум традиційно відбувся у Трускавці, в готельному комплексі Mirotel.

Социальные комментарии Cackle