17.04.2018 Борислав Розмір шрифту: [+] [-]

Борислав розірвав договір з міським перевізником через численні порушення

Борислав розірвав договір з міським перевізником через численні порушення

На засіданні виконавчого комітету Бориславської міської ради було прийнято рішення про розірвання договору із МПП «Транспортник» щодо обслуговування міських автобусних маршрутів.

Вконкомом було вирішено достроково в односторонньому порядку розірвати договір про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Бориславі (об’єкт конкурсу№ 2 – маршрути № 1А, 2, 7) з МПП «Транспортник», у зв’язку з невиконанням пунктів договору, які стосувалися забезпечення виконання на маршруті затвердженого виконавчим комітетом міської ради маршруту руху та розкладу руху автобусів з регулярністю не менше 95 відсотків і вести облік виконаних рейсів та забезпечення випуску планової кількості рухомого складу на маршруті.

Як повідомили у міськраді, сьогодні, 17 квітня відділом економіки та торгівлі міської ради керівництву МПП було надіслано лист-повідомлення про розірвання договору. Відтак надавачем транспортних послуг на маршрутах стане ПП «Галич-Авто», яке обслуговує маршрут № 150 «Борислав – Стебник», та зайняло друге місце під час конкурсу на організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Бориславі.

Як повідомив начальник відділу економіки та торгівлі міської ради Лев Попель, що хоча новий перевізник і висловив пропозицію про перегляд діючого тарифу, вартість проїзду залишиться незмінною. 

Назад Джерело: Zik
Социальные комментарии Cackle