22.06.2017 Борислав Розмір шрифту: [+] [-]

Борислав не сміється: У місті тисячі нафтовиків можуть залишитися без роботи

Борислав не сміється: У місті тисячі нафтовиків можуть залишитися без роботи

У Бориславі через реорганізацію в ПАТ «Укрнафта» тисячі працівники НГВУ «Бориславнафтогаз», можуть залишитись без роботи.

Про це повідомила заступник директора Бориславського міського центру зайнятості Галина Цибенко.

За її словами, ситуація на ринку праці в містечку Бориславі ніколи не була простою. Але принаймні в останні п’ять років видавалась стабільною та контрольованою. Дисбаланс між потребою та пропозицією, службі зайнятості вдавалось долати завдяки послугам з перенавчання, а інші профорієнтаційні заходи спонукали безробітних активізувати свої зусилля і знаходити нові місця праці, або вдало започатковувати власний бізнес.

Незабаром перед службою зайнятості Борислава повстануть нові виклики, адже реорганізації підлягає найбільше ринкоутворююче та бюджетоутворююче підприємство НГВУ «Бориславнафтогаз», яке нині входить в структуру ПАТ «Укрнафта». Без перебільшення тисячі людей, нафтовиків, можуть залишитись без роботи.

«Вважаючи дії правління ПАТ «Укрнафта» необґрунтованими та такими, що несуть загрозу економічній, а найважливіше, екологічній ситуації міста Борислава, працівники підприємства вийшли на попереджувальну мирну акцію протесту, яка завершилась прийняттям звернення до Президента України з проханням втрутитись в ситуацію.

Будемо сподіватись, що місто, яке єдине в світі виникло та стоїть на нафтогазовому родовищі, не втратить своєї слави, залишиться містом нафтовиків як і усі попередні 630 років», – сказала Галина Цибенко.

Нагадаємо, у Бориславі 20 червня 2017 на площі біля міської ради з 12:00 до 13:00 проходила попереджувальна акція протесту працівників БЦБВО та НГВУ «Бориславнафтогаз». 

Назад Джерело: ZIK
Социальные комментарии Cackle