Сергій Лещенко:

21.03.2016 Розмір шрифту: [+] [-]
Сергій Лещенко:

Народний депутат України від «БПП» Сергій Лещенко заявив, що меру Львова Андрію Садовому варто визначитися зі своїм вибором - стати на бік демократії, або самоусунутися підтримуючи «традиційні цінності». Таку думку він висловив в контексті нещодавнього скандалу у Львові з проведенням «Фестивалю рівності».

Новину передає «Преса України».

«Події у Львові - прямий наслідок спроб Андрія Садового подобатися всім. Ти або підтримуєш демократію, але тоді вживаєш заходи щодо захисту права на мирне зібрання всіх, в тому числі ЛГБТ-спільноти. Або самоусуваєшся під тиском «традиційних цінностей» (новий мем), але будь готовий отримати заслужену порцію критики», - написав Лещенко в соцмережі.

Він навів приклад Ізраїлю, де права для осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації існували ще 20 років тому. Навіть з огляду на те, що Ізраїль перебуває в ситуації безперервної загрози військової агресії. За його словами, тільки та країна, яка дотримується прав людини, може бути міцною і спроможною захистити своїх громадян, а також свої межі.

Нагадаємо, у Львові попри незгоду міської влади було розпочате проведення Фестивалю рівності, в якому приймали участь представники ЛГБТ-товариства. Проте захід тривав недовго. Спершу молодики в спотивних штанях і масках заблокували учасників фестивалю в готелі, де вони зупинились, а потім таки змусили покинути місто.

Социальные комментарии Cackle