Шляхи єднання українців по проведенню модернізації україни і розбудови сильної держави на основі євроатлантичних цінностей

07.05.2017 Розмір шрифту: [+] [-]
Шляхи єднання українців по проведенню модернізації україни і розбудови сильної держави на основі євроатлантичних цінностей

Ключовий посил московитів по розколу українського суспільства: «влада на всіх рівнях багатіє, а бідні швидко бідніють». Для його нейтралізації необхідний публічний показ взяття всіма без виключення посадовими особами держави значного навантаження на власні статки і прибутки по реалізації конкретних проектів в гуманітарній та безпековій сферах. У підсумкових деклараціях це має знайти належне відображення.

 

Кремль протягом століть опанував успішну гібридну технологію хаотизації українського життя шляхом утворення прірви між владою і суспільством та генеруванням позачергових виборів на всіх рівнях для приведення до влади московинських найманців. З метою нейтралізації кремлівського задуму необхідна законодавча заборона проведення дострокових виборів до повного звільнення території України від кремлівських окупантів.

 

Хто такі українці, московини, польські, румунські, угорські, словацькі та ін. шовіністи . Українець – це особа, яка незалежно від місця народження, проживання та національності в публічному просторі послуговується українською мовою, культурою, історією здійснює дієві щоденні кроки по посиленню української держави та проведенню модернізації країни.

Московин – особа, яка незалежно від місця народження, проживання та національності є агресивним чи пасивним провідником «московинського світу», в основі якого лежить повна окупація України, ліквідація українського суспільства і держави. В публічному просторі це проявляється у зневазі до української мови, культури, будь-яких символів української державності. Етикет московинських державних, приватних чи громадських організацій передбачає публічну підтримку агресивного московинського світу.

Польські, румунські, угорські, словацькі шовіністи – це особи, які сповідують ідеологію фізичної ліквідації українського суспільства і держави.

Принцип Кремля. «Московська держава там де вживається московинська мова».

Маніпулювання Кремлем свідомістю власних громадян та іноземних держав стосовно механізмів окупації України. Трактування військового союзу між Українською державою та Московією у 1648 р. про надання допомоги у випадку збройного нападу на одну із країн, а також анексію Криму у 2014 р. як «вассаєдінєніє»; чотирьох московинсько-українських війн у 1917-1921 рр. та сучасної війни з окупацією Донбасу як «гражданскай вайни на Украінє».

Господнє попередження українцям про потребу єдності при звільненні України від московинів:

1.     Тотальне фізичне знищення українців за весь період знаходження московинських військ та кремлівської влади на території України з 50-х рр. XVII ст. по цей час.

2.     Скоєння потрійного державного терору у формі геноциду, етноциду, лінгвоциду у 30-40 рр. ХХ ст.

3.     Фізична ліквідація сотень тисяч українців, які боролись проти чергової окупації України з 1939 по 1954 рр.

4.     Знищення української інтелігенції у 60-х рр. ХХ століття.

5.     Спалювання та вивіз за межі України ключового культурного, історичного і археологічного фонду.

6.     Захоплення у XVII ст. всіх без виключення культових споруд Української православної церкви, яка підпорядковувалась Вселенському патріарху у Константинополі з метою її «васаєдінєнія» з Московським патріархатом, який виник через кілька століть після утворення Київської церкви.

7.     Фізичне знищення культових споруд в духовній і культурній сфері як символів українства та християнства.

8.     Реалізація кремлівськими проектантами Чорнобильської трагедії, як однієї з найбільших техногенних катастроф у світі.

У випадку збереження єдності українців при звільненні України від кремлівських окупантів починаючи з XVII ст. чисельність українців склала б не 44 млн. осіб, як нині, а за авторитетними експертними оцінками 90-100 млн. осіб. Таким чином ціна окупації України – це стрімке фізичне знищення і зникнення українського народу.

Місія українців. Розбудова сильної сучасної держави, проведення новітньої модернізації країни, здобуття реального статусу першочергового союзника США, негайний вступ до НАТО і очищення власної території від московинсько-терористичної присутності (за аналогом Великої Британії чи Ізраїлю).

. Стратегічний задум Кремля. На основі технологій інформаційної, гуманітарної, духовної та кібервійни постійно мотивувати московинів власної держави та тих, які проживають в Україні, Білорусії, Казахстані та решті постсовєтського простору для максимального геренування хаосу в Україні шляхом пропаганди «московинського світу» з метою окупації України. Ознаками генерування хаосу є ініціювання московиснької, як другої державної мови, дострокових виборів, федералізація, блокування вступу в НАТО та євроінтеграції.

Метою Кремля є повторення сюжету 2007 р. коли після трирічної дескридитації всього українського з боку Кремля та олігархату стала можлива реалізація спецоперації ФСБ по приведенню до влади як очільника уряду України ставленика Кремля В.Януковича і і успішне його висування на посаду Президента України.

Дії Кремля. Залучення абсолютної більшості власного населення та проживаючих московинів в Україні, Білорусії та Казахстані, шовіністів різних мастей по генеруванню хаосу на всіх рівнях суспільного життя України. Проявами цього є щоденні вбивства українців на Донбасі, а також представників місії ОБСЄ, викрадання українців в окупованому Криму та Донбасі, демонтаж московинами і польськими шовіністами пам’ятників українським борцям за волю України, публікація В.Медведчука в газеті «FinancialTimes», кремлівського ультиматуму щодо не вступу України в НАТО та згортання євроінтеграції і т.п.

Вірогідні терміни дій Кремля. Десятиліття фізичної ліквідації українства та державництва.

Розрахунок Кремля. На:

1.     традиційне боягузтво США, Німеччини, Франції, Італії під приводом пріоритетного захисту власної безпеки та чергове замовчування масових військових злочинів Кремля проти України, як це мало місце у 30 рр. ХХ ст;

2.     нагнітання хаосу на окупованих українських територіях для переконання США і ЄС щодо введення окупаційних підрозділів ОДКБ;

3.     московинів в Україні, які чітко структуровані:

·        весь без виключення олігархат;

·        всі багаті бізнесмени, які заробили статки на торгівлі з постсовєтськими країнами;

·        московський патріархат, якій свідомо ігнорує використання української мови при здійсненні літургій, поширює вірус «миру» на умовах окупанта;

·        всі без виключення державні, приватні і громадянські організації московії, які працюють в Україні;

·        окуповані Кремлем мізки та душі московинів, які є власниками паспортів громадян України;

·        політичні проекти Кремля і олігархату, які по суті духу  і формі є московиснькими – «Партія регіонів», «Опозиційний блок» та по духу і суті «Батьківщина», «Радикальна партія», «Відродження» та ін.

Ключові напрямки хаотизації України. Внесення всіма без виключення інструментами розколу серед українців у всіх сферах і на всіх рівнях.

Блокуючі чинники вступу України до НАТО та проведенню модернізації країни:

1.     Масове засилля у державних та комунальних закладах осіб з наднизьким рівнем розуміння сутності української державності, словесним псевдопатріотизмом з повним ігноруванням в публічному просторі будь-яких символів української державності.

2.     Витискування української мови із гуманітарного простору шляхом примусового нав’язування московинської через центральні та регіональні ЗМІ.

3.     Відсутність законодавчого нормування відповідальності за дії по розколу українського суспільства і ослабленню української державності. Листівки, які нині розповсюджуються на контрольованих Україною територіях Донбасу, в м.Києві з боку «Опозиційного блоку» по генеруванню хаосу мають передбачати застосування надвисоких штрафних санкцій, які фінансово унеможливлять дії по дискредитації української державності.

4.     Засміченість на 50-60% регуляторного поля України, що стримує розвиток суспільно-економічного життя.

5.     Спроможність жертв інформаційної і гуманітарної війни Кремля, насамперед із числа московинів, лише через 17 років, у випадку негайного припинення впливу кремлівської пропаганди, усвідомити, що вони стали жертвами інформаційної війни (аналогічний синдром, який подолали німці через 17 років після повалення нацизму).

Дії Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України:

1.     Термінове впровадження електронного врядування на всіх рівнях і скорочення на цій основі на 60-70% обслуговуючого персоналу. Запрошення на посади в державні та комунальні заклади молодих українських державників віком до 35 років.

2.     Термінове законодавче врегулювання створення антикорупційного суду.

3.     Введення 60-річного вікового цензу на зайняття керівних посад у всіх державних і комунальних закладах. Насамперед це стосується освіти, науки, культури, медицини.

4.     Прийняття законів України «Про засади забезпечення єдності українців в розбудові сильної української держави» та «Про захист духовного і державного простору України» в яких передбачити дієві правові механізми, особливо фінансові, по унеможливленню антидержавних та антиукраїнських дій. Передбачити законодавчу заборону дострокових виборів в умовах війни.

5.     СБУ спільно із спецслужбами країн-союзників задокументувати вірогідну причетність В.Медведчука до співпраці зі спецслужбами Кремля при підготовці і проведенні заходів гібридної війни проти України, у т.ч. з використанням авторитетних міжнародних видань. Крім цього необхідне документування вірогідної співпраці польських шовіністів із спецслужбами Кремля по демонтажу пам’ятників борцям за волю України.

6.     З метою збереження високого духу українського народу у боротьбі проти окупантів та шовіністів відновити зруйновані за кордоном пам’ятники борцям за волю України шляхом створення Українського державного пантеону в кожному регіоні України.

7.     Реалізувати гуманітарні проекти на центральному і регіональному рівнях по отриманню московинами як України та за кордоном якісної інформації про сутність технологій Кремля по втягуванню їх у терористичну та ін. військову і злочинну діяльність.

8.     Кабінету Міністрів України відмінити «сміттєві» регуляторні акти, які блокують модернізацію країни.

 

Олександр Корнійчук

Социальные комментарии Cackle