15.08.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці з 1 вересня відключать аналогове телебачення

У Трускавці з 1 вересня відключать аналогове телебачення

З 1 вересня за рішенням влади у Трускавці та на всій території України буде припинене аналогове ефірне мовлення національних та місцевих телеканалів. Це пов‘язано з міжнародними зобов‘язаннями країни щодо впровадження цифрового мовлення. Такі телеканали як «Інтер», «НТН», «1+1», «СТБ», «Україна», «ICTV» та місцеві канали зникнуть з екранів телевізорів тих глядачів, які приймають сигнал на звичайну телевізійну антену. Таких сьогодні у Львівській області близько 230 тисяч. Загалом в Україні доступ до телебачення можуть втратити близько 4 мільйонів людей, які дивляться телевізор через аналогову антену.

Щоб і надалі мати змогу дивитись національні телеканали, необхідно обрати інший тип прийому сигналу. Є кілька варіантів.

Перший – можна придбати цифровий Т2-приймач, який підключається до існуючої антени. Або ж новий телевізор з вбудованим Т2-приймачем. Ще варіант -.підключитись до кабельного телебачення. Це можуть зробити мешканці міст та деяких селищ міського типу. Або ж підключити інтернет-телебачення чи придбати супутникову антену.

Найбільш економним щодо фінансових вкладень на сьогодні є перший варіант – придбання цифрового Т2-приймача.

Не зволікайте і потурбуйтесь про придбання обладнання завчасно!

 

Прес-служба каналу НТН

Социальные комментарии Cackle