02.01.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці встановили фанерний вертеп. Його вартість з освітленням - 300 тис грн

У Трускавці встановили фанерний вертеп. Його вартість з освітленням - 300 тис грн

Відділ культури Трускавецької міської ради 24 грудня уклав договір з підприємцем Олексієм Зваричем для виготовлення 12 об’ємно-просторових фігур і дідуха.

Про це відомо з інформації, оприлюдненій на сайті публічних закупівель ProZorro.

ФОП Олексій Зварич зареєстрований у с. Лелехівка Яворівського району, це перше державне замовлення, яке він отримав.

Над «Різдвяним вертепом», як повідомляє сайт Трускавецької міськради, працювали графічний дизайнер, викладач кафедри графічного дизайну Львівської Національної Академії мистецтв Юрій Крукевич та скульптори Орест Дзиндра, Олег Ляхович.

Фігури заввишки у людський зріст – три царі, ангел, Ірод, звіздар та інші персонажі вертепу вирізьблені із фанери та розфарбовані. Їх встановили перед бюветом мінеральних вод у курортному парку Трускавця. Ціна кожної з фігур – 14, 85 тис грн, дідуха - 11, 8 тис грн, загалом сума становить 190 тис грн.

Вертеп планують оздобити ілюмінацією, яку розмістять всередині фігур. Монтаж освітлення відділ культури довірив ТзОВ «Хіт електрік лайт», вартість робіт - 110 тис грн. Засяє «Різдвяний вертеп» за кілька днів до Святвечора.

Декоративний дідух, який встановили всередині бювету, виконала мисткиня Ірина Світ. Цілісна композиція зроблена з молодих колосків пшениці, а стовбур – з каліброваної житньої соломи. На пішохідних вулицях курорту ліхтарі прикрасили зірницями-витинанками.

За інформацією пресслужби міськради, проєкт «Різдвяний вертеп» реалізується в рамках та за кошти програми «Малі міста – великі враження» Міністерства культури України.

Нагадаємо, що на підготовку та проведення заходів з нагоди новорічно-різдвяних свят у Трускавці освоїли понад півмільйона гривень.

Ольга КУЦ

diduch.jpg

wert2.jpg

фото з сайту Трускавецької міської ради

Социальные комментарии Cackle