09.05.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці визначили переможців фестивалю естрадно-циркового мистецтва «Трускавецький фіґляр»

У Трускавці визначили переможців  фестивалю естрадно-циркового мистецтва «Трускавецький фіґляр»

На кілька днів курортний Трускавець перетворився на цирковий майданчик. У місті пройшов традиційний фестиваль естрадно-циркового мистецтва «Трускавецький Фігляр - 2017». Добрий десяток  учасників із різних куточків України привезли на конкурс свої коронні номери та зачаровували присутніх і журі неабияким творчим професіоналізмом: жонглювали вогнем, демонстрували пластику тіла на крузі, що рухається, показувати дива перевтілень тощо.

Фестиваль стартував 3 травня, а 7 травня у ПК імені Т.Шевченка відбувся гала-концерт фестивалю, на якому кращих з кращих майстрів циркового мистецтва нагородили призами. Зокрема, дипломи гран-прі отримали циркова студія «Веселка» з Новояворівська та народний колектив «Арлекіно» з Чорноморська. Приз «Симпатія журі» адресували Марії Постовій.  Декільком учасникам вручили медалі Київського Національного циркута запросили на фестиваль до столиці. За великий вклад у розвиток циркового мистецтва регіону нагородили Миколу Добровольського, який веде дві циркові студії у Трускавці та Бориславі. Є чим пишатися і Трускавцю – циркова студія «Каскад» зайняла перші місця на цьогорічному фестивалі.

Загалом журі конкурсу відзначило високий професійний рівень усіх цьогорічних учасників циркового дійства. Однак  найбільше похвали отримали акробати з Чорноморська, що на Одещині. Вони продемонстрували рідкісні сьогодні групові номери в етно-стилі та козацькому стилі. Окрім цього, генеральний директор Національного цирку України Людмила Шевченко закликала кращих учасників фестивалю наполегливо відшліфовувати свою майстерність та не втрачати надії потрапити на міжнародний фестиваль циркового мистецтва, що проходитиме цього року у Монако. Оскільки міжнародний конкурс включає і дитячий етап виступів.  

Ірина Романова

03.jpg

02.jpg

06.jpg

04.jpg

(фото з FACEBOOK)

Социальные комментарии Cackle