06.10.2016 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці розпочався VІ Всеукраїнський фестиваль героїко-патріотичної пісні(+фото)

5 жовтня в місті Трускавець у палаці культури ім. Тараса Шевченка розпочався відбірковий тур VІ Всеукраїнського фестивалю героїко-патріотичної пісні серед працівників органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС України, ветеранів та пенсіонерів служби цивільного захисту.
Організаторами конкурсу є Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Всеукраїнська асоціація ветеранів війни та ДСНС України.

У фестивалі беруть участь 25 колективів зі всієї України. Компетентне журі прослуховує та оцінює виступи талановитих конкурсантів, які виконують мелодійні героїко-патріотичні номери.

Вже завтра, 6 жовтня найталановитіші учасники братимуть участь у гала-концерті, на який організатори запрошують всіх бажаючих. Всі вони матимуть змогу стати свідками яскравого театралізованого дійства, присвяченого популяризації героїчної служби рятувальників та пожежників, вихованню гідної пам`яті та поваги до захисників України.

Фінальний гала-концерт та нагородження переможців відбудеться 6 жовтня о 15:00 у палаці культури ім. Тараса Шевченка за адресою: м. Трускавець, майдан Кобзаря, 8.


Социальные комментарии Cackle