14.08.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавецький водоканал нездатний надавати якісні послуги і швидко ліквідовувати витоки води у місті

Трускавецький водоканал нездатний надавати якісні послуги і швидко ліквідовувати витоки води у місті

Про це повідомив директор водоканалу Віктор Марченко на оперативній нараді у мерії. Пан Марченко пояснив таку неспроможність очолюваного ним підприємства працювати ефективно браком працівників: він поскаржився на те, що чимало технічного персоналу звільнилося впродовж останніх півроку. Очевидно, що людей не влаштовували низькі зарплати та безперспективність підприємства, яке має мільйонні борги. Як результат – в аварійній службі працює лише 7 осіб і тому реагувати швидко на повідомлення мешканців міста щодо витоків води водоканал немає можливості.

То ж обуреним трускавчанам не залишається нічого іншого, як терпеливо очікувати, коли ж дійте черга з ремонтом водогонів до їхніх мікрорайонів. А ще - фотографувати річечки, які затоплюють вулиці. Як це, скажімо, зробили на вул. Мазепи, 14, де вода витікає на поверхню кілька днів поспіль.На звернення у водоканал відповідь стандартна: про аварію знаємо, роботи виконуватимуться найближчим часом.

Віктор Марченко висловив сподівання, що мешканці з розумінням ставитимуться до таких незручностей. За його словами, такою ж плачевною є ситуація і з ливневими колодязями, які забиті. У підприємства не вистачає працівників, які б займалися їх очисткою

Нагадаємо, що трускавецьким водоканалом керують представники ТОВ «Альфа Плюс» (керівник Віктор Возняк), яка володіє 49% власності підприємства: Віктор Марченко та виконавчий директор – депутат міськради Мирослав Мицько. Віктор Марченко є підписантом цього товариства, цей пан був заступником Лева Грицака (2006-2010 р.р.) за квотою «Альфи Плюс». У 2010 році він та Мицько фігурували у партійному списку «Правої волі України», але спроба бути обраними депутатами Трускавецької міськради була невдалою.

Як відомо, призначення нового керівництва у міському водопостачальному підприємстві відбулися торік.Однак кадрові трансформації, здійснені трускавецьким мером, виявилися лише імітацією діяльність щодо вирішення критичної ситуації, яка склалася: Трускавець продовжує боргувати дрогобицькому водоканалу понад 13 млн грн., тарифи, не дивлячись на передвиборчі обіцянки Андрій Кульчинського, постійно зростають.

Трускавецький водоканал неспроможний гарантувати якісні послуги і дати собі раду з належним обслуговуванням системи водопостачання курорту.

Галина УЛИНЕЦЬ

viber image1.jpg

viber image2.jpg

viber image3.jpg

 

Социальные комментарии Cackle