27.02.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавецький мер-мільйонер отримав подарунок, вартістю 1,6 млн грн

Трускавецький мер-мільйонер отримав подарунок, вартістю 1,6 млн грн

У січні цього року міський голова Трускавця Андрій Кульчинський оприлюднив у Єдиному реєстрі декларацій повідомлення про суттєві зміни у майновому стані. Йдеться про отримання подарунку у негрошовій формі – будинку та земельних ділянок у місті-курорті.

Як вказано у повідомленні, вартість на дату набуття житлового будинку та землі становить 1, 62 млн. гривень. Площа будинку - 171, 3 кв. м, земельних ділянок – 947 кв. м та  218 кв. м. Дарувальником є Юлія Янковська.

Нагадаємо, що згідно з електронною декларацією про доходи за 2016 рік Андрій Кульчинський належить до когорти багатих українських чиновників. Трускавецький мер у своїй декларації вказав на наявність готівкових коштів - різної валюти на суму близько 3 млн гривень та володінні об’єктами нерухомості, автомобілем, земельними ділянками на ще понад 3 млн гривень! Окрім того, Кульчинський повідомив про кошти, розміщені на банківських рахунках. Виникає просте й зрозуміле запитання: звідки у держслужбовця, зарплатня якого у 2016 році загалом склала менше 132 тис грн., мільйони та ще й готівкою?!

У своїй декларації за 2016 рік Кульчинський повідомив про квартиру, площею 107,7 кв. м, яка була куплена у 2009 році. А ще - про 368, 8 кв. м незавершеного будівництва. Йдеться, мабуть, про триповерхову будівлю, що біля залізничного вокзалу неподалік славнозвісної вулиці Депутатської, де щедро роздавав земельку «своїм» екс-мер Грицак. Тоді Андрій Богданович завідував неврологічним відділенням міської лікарні та був депутатом міськради. Права на цю нерухомість належать дружині трускавецького міського голови Наталі, яка є медиком за фахом. Судячи з декларації Кульчинського, заробітна плата дружини, отримана за основним місцем роботи - у Трускавецькому центрі медичної реабілітації та санаторного лікування – минулого року склала трішки більше 76 тис. грн. Пані Наталя, як і її чоловік, підприємницькою діяльністю ніколи не займалася.

У 2012 році Андрій Кульчинський, обіймаючи посаду керівника міської лікарні, купив мінівен Пежо за 700 тис грн.

У 2014 році родина оформила власність на дві земельні ділянки: у с. Бистриця-Гірська площею 2500 кв. м та у с. Станиля – 962 кв. м. Хоча у декларації Кульчинського вартість цих ділянок сором’язливо не вказана, але відповідно до ринкових цін, вона становить більше 30 тис. американських доларів.

Торік, не дивлячись на те, що петиція з вимогою до пана Кульчинського прозвітувати перед громадою міста щодо походження неабияких статків родини зібрала необхідних 150 голосів, трускавецький мер відмовився це робити. А в ефірі одного з регіональних радіо повідомив, що чесно заробляє гроші й не цурається чорнової роботи. До того ж, трускавецький мер, за його словами, мав дотичність до фармацевтичного бізнесу і начебто отримав неймовірно щедру підтримку від тестя, який працював у російському нафтовидобуванні. Своє небажання більш докладно розповісти про те, як збагатився, Андрій Богданович пояснив надзвичайно колоритно: «Якщо когось цікавить, якого кольору у мене труси, то він це не почує!» - поставив крапку у темі е-декларації пан Кульчинський.

Галина УЛИНЕЦЬ

Социальные комментарии Cackle