18.10.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Сучасному вокзалу у Трускавці бути! Наступного тижня стартують роботи зі спорудження нової автостанції

Сучасному вокзалу у Трускавці бути! Наступного тижня стартують роботи зі спорудження нової автостанції

Із початком вересня трускавчан та гостей міста шокувала новина - приміщення на вулиці Дрогобицькій, 35 продали. За цією адресою в курортному місті десятиліттями знаходився місцевий автовокзал, який обслуговує до 20 напрямків рейсів та приймає в оздоровницю гостей із різних куточків України. Як з’ясувалося, новим власником 98% приміщення автовокзалу стало ТзОВ «Ріал Інсейт», яке належить до корпорації АТБ. А 2% залишилося у попереднього власника - підприємства «Фаворит-Дизайн». Останнє - зареєстроване у Дрогобичі, його ділять бізнесмени Роман Фрайт, Олег Яремчук та Тарас Ільчишин. 

Дізнавшись новину, що на місці старого автовокзалу постане новий супермаркет, городяни забили на сполох: мовляв, хоч приміщення автостанції було занедбане, однак було де сховатися від дощу та почекати приїзду транспорту. А сьогодні функцію автовокзалу взялися виконувати дві каси, які розмістилися неподалік у невеликих тимчасових будках-спорудах. Та от біда – чекати прибуття транспорту пасажирам немає де, лавки відсутні, від дощу ніде сховатися.

Усі ці незручності розуміє та називає тимчасовими Роман Фрайт, керівник ТзОВ «Фаворит-Дизайн». Бізнесмен наголошує – уже на днях розпочнеться будівництво нового сучасного та комфортного автовокзалу у Трускавці. За словами пана Фрайта, нова споруда матиме 300 кв. м та відповідатиме усім вимогах третьої категорії автостанції. Зокрема, у новому приміщенні міститиметься комфортний зал очікувань для пасажирів, дві каси продажу квитків, туалети, кімнату матері та дитини, відпочинкові кімнати для водіїв та інші зручності. Окрім цього платформи для транспорту також будуть розміщені під накриттям, щоб пасажирам у дощові та похмурі дні було зручно сідати в автобуси.

На переконання Романа Фрайта, будівля автостанції вражатиме своїм виглядом – оскільки буде виконана у граніті та мармурі. Планується, що усі будівельні роботи із спорудження автостанції вдасться завершити до нового року, це звісно за умови, що погода дозволить працювати. У протилежному випадку – автостанцію урочисто відкриють не пізніше лютого. Цього тижня на місці майбутньої споруди стартували підготовчі роботи.

Новий вокзал постане на місці автостоянки. На будівництво приміщення планують витратити 3,5 млн грн. Будівельні роботи зі спорудження сучасного вокзалу у Трускавці на себе бере ТзОВ « Будівельна компанія «КМП ГРУП»». За даними аналітичної системи Юконтрол, ця фірма зареєстрована у Києві та спеціалізується на будівництві житлових та не житлових будівель. Її власником є брат Романа Фрайта, Володимир Фрайт.

Нагадаємо, що «Фаворит-Дизайн» придбало трускавецький автовокзал у 2006 році за 2, 39 млн грн. У 2008 році підприємство уклало з Трускавецькою міською радою договір оренди на дві земельні ділянки, площею:0, 5902 га і 0,2326 га на вул. Дрогобицькій, 35. У грудні 2015 року відповідно до рішення сесії міськради термін оренди встановлено до 2030 року з правом пролонгації. Орендна плата нараховується у розмірі 3% до нормативної грошової оцінки земельних ділянок та становить 160 тис. грн. та 65 тис. грн. на рік. Цільове призначення земель - для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

Наталя Зелена


Социальные комментарии Cackle