10.11.2016 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Секретар Трускавецької міської ради зізналася у персональних зустрічах з головою суду

Секретар Трускавецької міської ради зізналася у персональних зустрічах з головою суду

Дивина тай годі – секретар Трускавецької міської ради має таємні зустрічі із місцевим суддею. Такі пікантні факти про державну  чиновницю випливли на поверхню під час службового розслідування, здійсненого Головним Управлінням національної поліції у Львівській області. Але про все по порядку. Кілька місяців поспіль трускавчани спостерігають за гучним судовим процесом за участі керівника КП «Трускавецьтепло» Руслана Крамара, якого звинувачують в корупційному правопорушенні. Третього жовтня у Трускавецькому міському суді  було  призначене чергове судове засідання, на яке після двомісячних зволікань та затягування часу обвинувачений таки наважився прийти. Та от не один – а організувавши пікет працівників підприємства у робочий час. Що вражає, керувала пікетуючими секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко. Посадовець мерії  прибула під стіни суду на службовому авто й активно заправляла акцією протесту.  

Такі протиправні дії трускавецької чиновниці стали підставою для звернення ГО «Рада міста» до правоохоронних структур на предмет зясування участі посадовця міськради у пікетуванні трускавецького суду. Відповідь, що надійшла від Національної поліції України, змусила замислитися: «У ході перевірки встановлено, що секретар Трускавець міської ради пані Пономаренко 3.10.2016 р. виконувала обов’язки голови вказаної ради та прибула до приміщення суду з метою проведення зустрічі із головою Трускавецького міського суду В.Т. Грицьківим. Жодного відношення до проведення мітингу на участі у ньому не приймала …».

Така офіційна відповідь стосовно діяльності держслужбовця пані Пономаренко замість розставити крапки над «і»  у цій ситуації наштовхує на нові запитання. А якого формату та плану зустрічі має пані Наталія з місцевим суддею у свій робочий час?!

Вікторія Утрин 

001.jpg
Социальные комментарии Cackle