13.06.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Руслана Цехмейстера і Ніну Федько з «Трускавець онлайну» фінансував екс-регіонал Грицак

Руслана Цехмейстера і Ніну Федько з «Трускавець онлайну» фінансував екс-регіонал Грицак

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук член виконкому Трускавецької міськради Руслан Крамар, виставивши пост-обурення під заголовком «Замовлення від нового господаря». Як з’ясувалося, Руслан Цехмейстер у соцмережі поширив поруч з рекламним щитом Юлії Тимошенко картинку з задками дівчат. Як відомо, Крамар очолює міську організацію ВО «Батьківщина».

пост.jpg

банер.jpg

- Чи робить це честь депутату міської ради чи церкві «Добра новина», у якій він є помічником пастора? Хто ж він, віруюча людина, яка вчить ЛЮБОВІ до Бога і ближнього? Такі вчинки швидше роблять деморалізовані політичні і сексуальні збоченці, - переконаний Руслан Крамар.

За словами члена виконкому, Лев Грицак припинив співпрацю з Цехмейстером через різницю у поглядах на розвиток міста і курорту Трускавець. Як стверджують знаючі люди, ця «різниця» полягала у голосуванні за списання автономних котелень з балансу «Трускавецьтепло». Цехмейстер, який служив одночасно двом господарям, у цьому питанні став на бік трускавецького мера Андрія Кульчинського, за що і впав у немилість до директора «Карпат». Кажуть, що одразу після завершення сесійного засідання, депутат від «Народного контролю» Цехмейстер отримав СМСку від Грицака з повідомленням, що він більше не потребує послуг цього горе-писаки. Тепер, вочевидь, безробітного Руслана Цехмейстера прихистить трускавецька мерія. А Ніна Федько наразі залишається редактором "Франкової криниці", засновником якої є очолюваний Левом Грицаком санаторій "Карпати".

Галина УЛИНЕЦЬ

Социальные комментарии Cackle