22.02.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Рука руку миє: трускавецький мер «відмазав» юристку міськради, яка агітувала за Садового у робочий час

Рука руку миє: трускавецький мер «відмазав» юристку міськради, яка агітувала за Садового у робочий час

Минулого тижня начальницю юридичного відділу Трускавецької міськради Олену Савченко спіймали на «гарячому». Ця поважна пані у робочий час роздавала агітаційну продукцію «Об’єднання «Самопоміч» на вулицях міста-курорту, закликаючи голосувати за кандидата у Президенти Садового.

Такі протиправні дії держслужбовця зафіксовано на відео, його оприлюднив у соцмережі Фейсбук депутат міськради Роман Бучкович. Цікаво, що пані Олена на камеру запевняє, що може агітувати замість того, аби виконувати свої посадові обов’язки. Наголошуємо: вона обіймає посаду керівника юридичного відділу, отже свідомо проігнорувала закон «Про вибори Президента України», у якому зазначено, що «органам виконавчої влади … та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам, їх посадовим і службовим особам у робочий час участь у передвиборній агітації забороняється» ( стаття 64, пункт 2).

Нагадаємо, що Олена Савченко є депутатом міськради від «Самопомочі», Однак ні голова трускавецького осередку «Самопомочі» Микола Онисько, ні очільник депутатської фракції Олег Карпин, ні трускавецький мер Андрій Кульчинський, який є висуванцем від «Самопомочі», у жодний спосіб не відреагували протиправні дії начальниці юридичного відділу міської ради.

Ба більше, трускавецький мер замість того, аби притягти підлеглу до відповідальності – вирішив її «відмазати». Згідно з розпорядженням Андрія Кульчинського, швидше за все виданого заднім числом, Олена Савченко 15-18 лютого, тобто й у день ведення передвиборчої агітації, перебувала у черговій щорічній відпустці.

Про це стало відомо з відповіді, яку отримав трускавчанин Андрій Пфайфер, подавши для реєстрації на сайті міськради петицію з вимогою про звільнення Олени Савченко. У тексті петиції Андрій Пфайфер цілком слушно зауважив, що начальниця юридичного відділу вже не вперше вдається до протиправних дій. Так пані Савченко не виконала рішення сесії, ухвалене 29 грудня, щодо позову про скасування містобудівних умов та обмежень для «Квітки Полонини».

І ці незаконні дії Савченко трускавецький мер також спробував нівелювати, повідомивши, що міськрада скерувала листа в ДАБІ України з проханням надати інформацію про виконання рішення сесії. Відповіді не отримала і тому подавати до суду начебто немає причин. Хоча насправді наявність санітарної зони охорони джерел на частині ділянки на Торосевича, 8 була підставою для скасування містобудівних умов для забудовника у парку!

Саме цей факт і став визначальним для Апеляційного адміністративного суду м. Києва, який 20 лютого відхилив апеляцію Трускавецької міськради, залишивши в силі рішення про скасування містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкту у курортному парку навпроти бювету мінвод. Визнана протиправною і скасована також містобудівна документація – зонінг Трускавця! Позов з такими вимогами подавав ТЗОВ «Нотіс 2006», а інтереси відповідача – Трускавецької міськради – представляла Олена Савченко, яка у судових дебатах відстоювала будівництво торговельного центру у санітарній зоні охорони джерел!

Тобто, держслужбовець, яка утримується коштом платників податків, захищала не інтереси громади, а бізнес-проект спонсора виборчої кампанії мера Трускавця – дрогобичанина Віктора Возняка!

Чи має право начальниця юридичного відділу Олена Савченко й надалі обіймати посаду у міський раді – питання, зрозуміло, риторичне! Хоча вона цілком влаштовує трускавецького мера Кульчинського, оскільки виконує його вказівки і діє у протиправний спосіб.

Прикро, але нехтування законодавчими вимогами, до яких вдаються чиновники міськради є непоодинокими – вони набули системного характеру. Трускавецька влада відверто демонструє зневагу до закону! Такий вектор задає міський голова Андрій Кульчинський, який, очевидно, сповідує принцип «Що хочу, те й ворочу!».

Користувачі Фейсбук вважають фальсифікацію розпорядження трускавецького мера серйознішим проступком, аніж агітація в робочий час. «Влада є не тільки непрофесійною, а стала джерелом брехні та дезінформаціі», - написала Леся Дідик. А Микола Пилипів доповнив: «Трускавецький міський війт живе та працює за правилом: своїм дозволено все, а іншим тільки по закону».

Ольга КУЦ

пост.jpg

к.jpg

Социальные комментарии Cackle