31.03.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Під час перегонів у курортному Трускавці авто учасника збило перехожого

Під час перегонів у курортному Трускавці авто учасника збило перехожого

У Трускавці 30 березня стартував І Чемпіонат України з гірських автоперегонів -змагання триватимуть кілька днів поспіль. Спочатку міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, який є активним лобістом цього заходу, запевняв, що маршрут перегонів проляже не центральними вулицями оздоровниці, як це було минулого року, на що нарікали люди, а окружними дорогами Трускавця та у напрямку навколишніх сіл. Однак, схоже, що у ході домовленостей з організаторами плани змінилися – шлях перегонів спортсменів таки проліг центральними та пішохідними вуличками Трускавця.

Доцільність і безпечність такого маршруту  напередодні  ставили під сумнів як у сесійній залі, так і у публічних зверненнях громадські організації курорту, одна із яких «Рада міста». Місцеві активісти зазначали: «проведення на центральних вулицях Трускавця автоперегонів – безглуздя. Оскільки відпочиваючим, які приїхали у курорт потрібен спокій , свіже повітря та релакс, а ще вільний  а не обмежений доступ до бювету мінеральних вод. Натомість перегони спортивних машин – це швидкість, викид в повітря вихлопних газів, шум та небезпека, як для гостей міста так і відпочиваючих».

На жаль, до цих застережень міська влада не дослухалася. І сьогодні, 31 березня, під час заїздів швидкісних машин центральними вулицями Трускавця трапився нещасний випадок - авто збило людину. Постраждалим виявися місцевий 40-літній мешканець. Чоловік проходив неподалік відпочинкового комплексу «РН Клуб», коли його збила спортивна машина. Автівка влетіла в паркан, від чого той зігнувся, і збила трускавчанина. На місце події оперативно прибула швидка та поліція, чоловіка відправили у міську лікарню. Як повідомив Ігор Стасик, керівник лікарні, у постраждалого обдерті ноги та руки, на щастя, струсу мозку не діагностовано. Обробивши рани, чоловіка відправили додому, взявши його контактні дані. Медики стверджують – чоловік отримав серйозний стрес!

в2+.jpg

в1+.jpg

Фото Андрія Пфайфера

Ось такою є промоція курорту від мера Андрія Кульчинського – автоперегони вулицями міста, які без перебільшення, несуть загрозу здоров’ю і життю трускавчан. Хто нестиме відповідальність за цей нещасний випадок – невідомо! Напередодні старту авторалі Андрій Кульчинський скерував листи керівникам організацій та установ міста, у якому зобов’язав їх забезпечити техніки безпеку стосовно працівників та відпочивальників. Тож трускавецький мер, виглядає на те, вийде сухим з води, хіба що понесе репутаційні втрати.

До слова, він абсолютно не переймається тим, що трапилося. І як аргумент на свій захист на власній сторінці у Фейсбук повідомив, що торік в Україні під час проведення авторалі на відкритому просторі, мав місце смертельний випадок. І чоловік сам винен, що потрапив під колеса авто. Як кажуть, без коментарів!

Ірина Романова 

к1.jpgв4.jpg


Социальные комментарии Cackle