12.03.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Бульвар Торосевича – мережа трусів та гучної реклами! У курортному парку Трускавця набирає розмаху стихійна торгівля

Весна у Трускавці розквітає стихійною вуличною торгівлею у самому серці міста - курортному парку. Центр оздоровниці із настанням перших погожих днів перетворюється на суцільний торговельний майданчик, на якому чти лише не приторговують: сушеними грибами, шкарпетками, деревяними сувенірами та навіть білизною. Як зауважив у соціальній мережі Фейсбук трускавчанин Петро Закусило, навпроти бювету Мінеральних вод, у який відпочивальники щодня поспішають за цілющою «Нафтусею», торговці пропонують придбати білизну на будь-який смак, розмір та колір. Пост-обурення - у що перетворюється курорт і куди дивиться влада та поліція міста, які ніяк не наведуть лад із торговищем у центрі міста, викликав бурхливу реакцію у містян та людей, які нещодавно гостювали у Трускавці. Чимало дописувачів зауважили, «що Трускавець з року в рік занепадає, добивається та донищується. Жодного розвитку та натяку на європейський курорт!». Дехто з дописувачів жартома запронував скласти та підтримати петицію до влади, щоб центр міста перейменувати в «базаробювет» чи « бюветобазар», бо така назва буде більше пасувати до реальної картини справ. Або ж запатентувати новий бренд: бульвар Торосевича - бульвар чистих трусів та здоров'я!

п4+.jpg

п5.jpg

п1.jpg

п2.jpg

Неохайного вигляду центральним алеям міста додає і територія навпроти бювету, яку віднедавна почали готувати під спорудження п’ятиповерхового гігантського торговельного центру. Бетонний монстр, а саме так новобудову охрестили трускавчани, постане впритул до першої санітарної зони. Перші негативні наслідки  від будівництва випливли уже – на території  під майбутню забудову на днях спиляли з десяток кремезних дерев. І що вражає – їхні товсті стовбури дотепер лежать не прибраними та жахають ставленням до зелених легенів міста перехожих. Тож, виходячи із бювету або прогулюючись центральною частиною міста відпочивальники мають змогу насолодитися кількома «приємними» речами: гучною рекламою із монітору, що стримить біля сходів до «Весни», стихійною торгівлею та безжально знищеними деревами. На додачу до цих локацій в око впадають  і інші негаразди парк потребує реконструкції. Як висловилася у Фейсбук -мережі трускавчанка Катерина Собко, не дивно, що з кожним новим роком оздоровниця все більше асоціюється із пенсіонерами та совком. 

п6.jpg

Допоки трускавчани таким станом справ у рідному місті обурюються, а відпочивальники жахаються, трускавецькі посадовці звітують про неабиякі успіхи у промоції та розвитку курорту.

Ірина Романова 


Социальные комментарии Cackle