08.02.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

До Дрогобича їде Тимошенко! Мешканці через соціальні мережі закликають «гаряче» зустріти політика

До Дрогобича їде Тимошенко! Мешканці через соціальні мережі закликають «гаряче» зустріти політика

З рекламних бігбордів на нас дивляться їхні обличчя, а багатообіцяючі фрази, взяті з рекламних кампаній, закликають повірити в світле майбутнє -  виборча президенська кампанія у самісінькому розпалі. Вже 31 березня усі свідомі українці обиратимуть нового голову держави.

Як інформують місцеві ЗМІ, до Дрогобича 11 лютого планує завітати один із кандидаті в Президенти України, голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Та от судячи по реакції дописувачів в соцмережах леді Ю на Дрогобиччині не дуже раді. Дописувачі категорично висловлюються про пані Тимошенко та відверто кепкують із тих, хто збирається йти на зустріч із нею. А ще  активно закликають «брати яйця та зеленку, щоб ними зустріти Тимошенко». 

к1.jpg

к2.jpg

к3.jpg

Також люди в один голос заявляють – окрім традиційних обіцянок Юлія Тимошенко, певне, везе в Дрогобич і «пакунки з гречкою». Бо коли словесні аргументи політика закінчуються, то в хід іде більш перевірений метод – так званий продуктовий набір для виборця.  

к4.jpg

Із коментарів людей випливає, що голову партії «Батьківщина» у Дрогобичі може чекати несподіваний та не надто теплий прийом. Як пройде зустріч політика - дізнаємося уже згодом. Тим часом виборцям слід запастися неабияким терпінням, оскільки до кожного містечка України в ці дні завітає з десяток кандидатів в президенти і вислухати обіцянки кожного із них – справа не з легких. Тут головне зуміти відділити зерно від полови.

 

Ірина Романова

Социальные комментарии Cackle