З 1 травня «Укртелеком» підвищить оплату за дротове радіо

23.04.2018 Україна Розмір шрифту: [+] [-]
З 1 травня «Укртелеком» підвищить оплату за дротове радіо

Абонентська плата за дротове радіо зросте на 30%. З 1 травня 2018 року ціна на місяць складатиме 27 грн. для фізичних осіб-абонентів. Про це йдеться в повідомленні компанії в газеті «Урядовий кур'єр».

Так, абонентська плата для населення за користування основною радіоточкою, підвищується з 20 грн/місяць до 26 грн/місяць (з ПДВ). Компанія «Укртелеком» також припиняє надання низки послуг дротового радіомовлення через відсутність попиту на них. Зокрема, буде припинено надання послуг з ремонту та технічного обслуговування приймачів ефірного радіомовлення, щодо забезпечення синхронного перекладу, а також по звукопідсиленню за заявою користувача з 1 серпня 2018 року.

Нагадаємо, що за інформацією Львівської  філії ВАТ «Укртелеком», чисельність слухачів трускавецького проводового радіо стрімко зменшується - станом на 1 грудня у Трускавці нараховувалося 2320 абонентів, у 2015 році їх було 3 500. Значне підвищення абонентської плати, вочевидь, прискорить цей процес. Тож депутатам міської ради доведеться зважити, коли вчергове постане питання про виділення коштів для фінансування з бюджету комунального підприємства «Редакція міського радіомовлення». Цього року утримання міського радіо коштує трускавецьким платникам податків майже 400 тис. гривень!

Галина УЛИНЕЦЬ

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS