Продався за 30 срібняків! Чоловік посадовиці Трускавецької міськради зняв сюжет для «RUSSIA TODAY»

12.06.2017 Україна Розмір шрифту: [+] [-]
Продався за 30 срібняків! Чоловік посадовиці Трускавецької міськради зняв сюжет для «RUSSIA TODAY»

Учора у соцмережі Фейсбук допис львівської журналістки Віки Балицької спричинив ефект бомби, яка вибухнула. Оприлюднена нею новина про те, що оператор каналу ТРК «Україна» Василь Скопик та фрилансер Наталя Трофімова зробили маніпулятивний матеріал про безвізовий режим для «Раша Тудей» - викликала шквал обурення та потік коментарів. За інформацією журналістки, ці особи обдурили прес-секретаря прикордонної служби, оскільки Василь Скопик мав вихідний і того дня працювала інша знімальна група ТРК "Україна". Однак самозванці приїхали на пункт пропуску у Рава Руській і, видавши себе за журналістів ТРК "Україна" (Василь Скопик показав посвідчення каналу), записати інтерв’ю із інспектором прикордонної служби і познімали черги у пункті пропуску.Згодом на «Раші Тудей» вийшов сюжет про те, що Польща начебто не хоче приймати по безвізу українців.

Замовний матеріал мав на меті дискредитувати досягнення української влади, нівелювати величезну роботу, проведену прикордонниками, починаючи від технічних питань і закінчуючи подекуди затяжними переговорами з колегами по ту сторону. Про що повідомив у коментарі до посту журналістки помічник начальника Західного регіонального управління Держприкордонслужби України Володимир Шеремет.

Який стосунок до Трускавця має ця інформація? Річ у тім, що Василь Скопик є чоловіком начальниці управління розвитку міста Трускавецької міської ради Наталії Скибак. Про родинні стосунки з ним, а також про місце праці чоловіка – ТРК «Україна» - пані Наталя вказала у декларації про доходи за 2016 рік. Зазначимо, що Василь Скопик та його дружина брали активну участь у виборчій кампанії нинішнього міського голови Трускавця. Пані Наталя була довіреною особою Андрія Кульчинського й отримала посаду, яку обіймає, завдяки протеже свого патрона. Вочевидь, що шокуючий вчинок Василя Скопика є промовистою візуалізацією цінностей, які сповідує родина.

Виглядає на те, що ганебне заробітчанство Скопика, яке  не є випадковістю, це – абсолютно усвідомлений вибір. На своїй сторінці у ФБ Василь Скопик місяць тому поділився ось таким одкровенням:

1.png

«Те, що відбулося, я особисто вважаю державною зрадою. Прикро і встидно за колегу-брехуна- оператора, який за бабло продав свою батьківщину. Але добре, що проявилися ті, кому пофіг на імідж і гідність своєї країни, пофіг на колег, на честь каналу, на все пофіг - за 30 срібляків... Думаю, є робота для СБУ» - висловила своє ставлення до події Віка Балицька.

Микола Савельєв, редактор газети "Ратуша", так прокоментував дії Скопика: «Що за ХЄРНЯ, брати - журналісти?!!! Звичайно, гроші не пахнуть, але хотілось би нагадати, що ці слова Веспасіан говорив про прибутки отримані від сечі і ЛАЙНА!!! В пристойних компаніях ЗА ТАКЕ бють морду!»

Кореспондент ТРК «Україна» Володимир Горковенко повідомив: «Продовжуємо виявляти російську агентуру. Судячи з реакції керівництва каналу "Україна" - оператора буде звільнено. Буде внутрішнє розслідування і звернення до СБУ».

FB_IMG_1497275660129.jpg

А захищати Василя Скопика, який зажив собі слави українського Іуди, взялася очільниця агенції «PerfectPR» Наталя Улинець. І зрозуміло чому! Ця пані була політтехнологом Андрія Кульчинського під час виборчих перегонів, тож і нині, мабуть, має за обов’язок відбілювати імідж членів команди трускавецького мера. Тож пані Улинець взялася стверджувати, що Василь – технічний виконавець, а усі закиди слід скеровувати замовникам.

Власне оця теза Улинець  й стала домінуючою в поясненні, яке оприлюднив Василь Скопик. Чистосердечне «розкаяння» заробітчанина зводиться до фрази: я просто виконував свою роботу. Однак відповідальності йому не уникнути. А громадського осуду – й поготів.

Ольга КУЦ

kom.jpgkom1.jpgkom2.jpgkom3.jpg


Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS