Готуємо санки та кожухи: на Україну насуваються хрещенські морози

11.01.2018 Україна Розмір шрифту: [+] [-]
Готуємо санки та кожухи: на Україну насуваються хрещенські морози

Новий рік та Різдво ми відсвяткували за доволі теплої, навіть весняної погоди – стовпчики термометрів практично не опускалися нижче п’яти градусів тепла. Однак тепер слід вдягатися якомога тепліше, адже в Україні настає справжня зима, попереджає синоптик Наталія Діденко на своїй сторінці у Facebook.

«Хто хоче кусючої зими, хто стежить за регулюванням опалення, щоб рахунки були без валеріани, хто вміє чекати і не заламувати ярославною руки і врешті-решт побачити справжній лапатий сніг - тоді вам сюди, у цей прогноз близької перспективи», - написала Наталія.
11-12 січня погода в Україні ще буде майже без змін. А ось з 13 січня, на Маланки, і з 14 січня, на Василя, до 16 січня можуть врізати неабиякі морози. Вночі прогнозують до -12 градусів, а на сході та на Сумщині, Чернігівщині, Полтавщині - до -15 градусів.
З 17 січня почне з`являтися сніг та трохи підвищиться температура повітря.
«Спочатку сніг - такий собі, учбовий, для розкачки. А ось на Водохреще та Івана, 19-20 січня, може нарешті прийти букварна зима! Тобто, 19-20 січня ймовірні красиві лапаті снігопади з помірним чи невеликим морозом. Краса зимова, коротше, яку всі так чекали на Різдво», - додала синоптик.
17-19 січня метеозалежним громадянам слід прислухатися до своєї голови чи організму загалом, бо буде зміна погоди.

Назад Джерело: прес-центр
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS