ДЕРЖАВНУ ЕКОЛОГІЧНУ ІНСПЕКЦІЮ БУДЕ ЛІКВІДОВАНО – СЕМЕРАК

12.11.2017 Україна Розмір шрифту: [+] [-]
ДЕРЖАВНУ ЕКОЛОГІЧНУ ІНСПЕКЦІЮ БУДЕ ЛІКВІДОВАНО – СЕМЕРАК

Державну екологічну інспекцію неможливо вилікувати від корупції, тому вона буде ліквідована, а замість неї буде створено нова природоохоронна служба

В ефірі "5 каналу" міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак розповів про ліквідацію Державної екологічної інспекції .

"Ми звільнили керівника цієї екоінспекції, на це пішло доволі багато часу, адже він держслужбовець і я, як політик, був вимушений слідувати закону. Ми здійснили довгі перевірки цієї служби. У нас є обґрунтовані підозри шаленої корупції. І якщо ви подивитись мої останні заяви стосовно Державної екологічної інспекції, я говорив, що це є руїна, на якій побудована корупційна піраміда. Унікальний приклад – Грибовицьке сміттєзвалище, де відбулася катастрофа, так от Державна екологічна інспекція три роки не могла туди потрапити, щоб перевірити", – зазначив Семерак.


"Результати перевірки я передав в усі правоохоронні органи, пройшло більше місяця і поки що мовчать. Ми встановили, що існували реєстри хабарів – за це має хтось відповідати", – наголосив він.

"З моєї точки зору вилікувати екоінспекцію неможливо. Я подав до Кабміну про ліквідацію Державної екологічної інспекції і створення нової природоохоронної служби", – заявив міністр екології.

Назад Джерело: 5 канал
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS