ДАБІ після публікацій у ЗМІ звільнила очільника донецького департаменту. Оголошено новий конкурс

03.11.2017 Україна Розмір шрифту: [+] [-]
Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України коментує рішення


Гість ефіру — голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев.

Наталя Соколенко: Журналісти з Донбасу, які зараз мешкають у Києві, побачили, що у Державній архітектурно-будівельній інспекції України на посаді очільника обласного департаменту Донецької області опинилася людина, яку вони не хотіли би бачити. Це колишній очільник горлівської міліції Павло Панасюк, до якого питань щодо його контактів з сепаратистами і діяльності на посаді. Олексій Кудрявцев прочитав ці матеріали, запросив журналістів на розмову до себе. Як це рішення щодо Павла Панасюка було ухвалено?

Олексій Кудрявцев: Я би ще раз хотів подякувати журналістам, які сьогодні займають  таку проукраїнську позицію, висвітлюючи такі проблемні питання. Насправді відбулася така прикра ситуація. На жаль, у нас сьогодні є проблеми з працівниками, у яких є і освіта, і таке інше, які би могли працювати в Донецькій області. Посада керівника стала вакантною ще в лютому 2016 року. За рік ми нічого не знайшли.  Там був виконуючий обов’язки. Ми оголосили конкурс. На нього подала документи тільки одна людина – Павло Панасюк. Він цей конкурс виграв. Три місяці тривали всі перевірки, вони закінчилися.

Людина пропрацювала трошки більше місяця, з 15 вересня. Десь були і позитивні результати. Але якщо є такі випадки, то за такими людьми треба прощатися, такі люди не повинні працювати в органах державної влади. 

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.


Назад Джерело: Громадське
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS