Жарти і видалені коментарі дописувачів – мер Трускавця переводить у площину гуморесок екологічні проблеми регіону

04.11.2017 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]
Жарти і видалені коментарі дописувачів – мер Трускавця переводить у площину гуморесок екологічні проблеми регіону

Мер Трускавця продовжує жартувати щодо проблем карстових пустот, які за останній місяць дають про себе знати на території Дрогобиччини. Буквально 2 листопада за 500 метрів від житлових будинків у Модричах та 500 метрів від дороги Дрогобич-Трускавець утворилася тріщина над карстовими пустотами стебницького «Полімінералу». Що найгірше,через тріщину русло невеликої річки Вишниця, яка протікає цією територією, пішло під землю. Як поведе себе вода під землею – важко спрогнозувати. Очевидно одне – потрібно якнайшвидше приймати рішення на вищих щаблях влади щодо перенесення із аварійної зони ліній електропередач, які проходять зовсім поруч, частини водогону та дороги сполученням Дрогобич-Трускавець.

Що вражає - мер Трускавця Андрій Кульчинський на своїй сторінці у Фейсбук висловлює доволі дивні позиції  щодо непростої  екологічної ситуації, що розгортається по сусідству із курортом. Першого разу, місяць тому, велетенське провалля мер назвав ледь не благом для всього регіону, яке подарує Дрогобиччині Мертве море. Нову проблему мер курорту охрестив «потічком, який пішов під землю». Така риторика офіційної  особи оздоровниці не всім припала до душі, тож мешканці курорту та й селища Модричі, а відтак і журналісти почали запитувати у пана Кульчинського, якими є кроки міської влади Трускавця щодо реагування на екологічне лихо у регіоні.

Однак, коментарі із сторінки міського голови почали зникати, про що обурені дописувачі інформували інтернет-громадськість. Виходить, що мер Трускавця обирає для спілкування з людьми перевірений совковий метод – те, що мене не задовольняє – я витираю. Така позиція не може не дивувати.

Вікторія Утрин

с1.jpg

с4.jpg

с3.jpg

с2.jpgСоциальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS